Bitcoin 70 Bin Dolar Olacak Mı? BTC Alternatifi Green Bitcoin 2 Milyon Dolara Ulaştı

Bitcoin 70 Bin Dolar Olacak Mı? BTC Alternatifi Green Bitcoin 2 Milyon Dolara Ulaştı
Bitcoin 70 Bin Dolar Olacak Mı? BTC Alternatifi Green Bitcoin 2 Milyon Dolara Ulaştı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası bir kez daha olağanüstü bir dalgalanma yaşıyor. En büyük kripto para Bitcoin, nisan ayında yapılması planlanan Bitcoin yarılanma etkinliği beklentisiyle kritik 65 bin dolar bölgesini aşıp 68 bin 800 dolara kadar çıkarak kayda değer bir performans sergiledi.

Kripto para birimi yükselmeye devam ederken Bitcoin için korku ve açgözlülük endeksi de aynı şekilde yükselmiş görünüyor. Trader’lar mevcut seviyelerden, BTC’nin, arzı daha da kısıtlaması ve potansiyel olarak fiyatları yükseltmesi beklenen Bitcoin yarılanmasıyla yukarı yönlü yörüngesini sürdürmesini bekliyor.

Uzmanların gözlemleri arasında kripto para biriminin “4 Saatlik 25 Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ve 50 Göreceli Güç Endeksini (RSI) yeniden test ettiği” gerçeği de yer alıyor. Böylelikle varlığın eninde sonunda 70 bin dolara ulaşacağı sonucuna varılıyor. Ancak, değişken kripto piyasasında dikkatli olmak ve riski etkin bir şekilde yönetmek önem arz ediyor.

Bu canlanmaya yeni katılan Green Bitcoin (GBTC), ön satış süreci boyunca dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Proje, kripto  para dünyasını bir araya getirip stake etmeye vurgu yaparak ve çevre dostu olmaya hedeflenerek kripto endüstrisindeki mevcut eğilimleri somutlaştırıyor. Green Bitcoin token satın alımlarının son günlerde yoğunlaşması farklı bir kitlenin ilgisini çekmeyi de başardığını gösteriyor.

Bitcoin’de Yeşillik Hakim: Çevre Dostu Bir Bitcoin Alternatifi Green Bitcoin

 Green Bitcoin (GBTC), mevcut piyasa trendlerini yakalamak amacıyla kripto paranın kabulü, çevre dostu olma ve stake etme özelliklerini bir araya getiren bir girişim. Platformda “Oyunlaştırılmış Green Staking” adı verilen bir ilke, üstel getiri ile yüzde 100’lük olası token bonusları vaadiyle tanıtılıyor.

Kullanıcılar bu projede Bitcoin’in günlük fiyat dalgalanmalarını tahmin etmeye çalışıp doğruluklarına ve bahis boyutlarına bağlı olarak ödüller kazanabiliyorlar. Bitcoin’in yükselişi ve projenin hedefleri doğrultusunda yatırımcıların yoğun Green Bitcoin token satın alımlarıyla ön satışta kısa bir süre içinde 1,8 milyon dolardan fazla fon toplandı.

Green Bitcoin Birçok kişi Bitcoin’in stratejisini Ethereum’un çevre dostu blok zinciri teknolojisi ile Bitcoin’in yenilikçi geçmişinin ideal bir sentezi olarak görüyor. Kripto para sektöründeki pek çok kişi bu yeni kombinasyonla ilgileniyor.

Projenin token dağıtımı da fazlasıyla ilgi çekiyor. Ön satışın toplam GBTC token arzının yüzde 40’ını kullanırken, stake ödüllerinin yüzde 27,5’ini kullanacağı bildirildi. Ayrıca topluluk ödülleri için yüzde 5, likidite sağlanması için yüzde 10 ve pazarlama çalışmaları için yüzde 17,5’i ayrıldı.

Green Bitcoin’in Stake Sistemi Onu Rakiplerinden Ayırıyor

Green Bitcoin, doğru BTC fiyat tahminleri için geniş bir teşvik havuzu sağlamak amacıyla, projenin tanıtım belgesinde açıklandığı üzere, tüm token arzının yaklaşık yüzde 27’sini stake ödüllerine ayırdı. Green Bitcoin’in konsepti, belirli getirileri olan geleneksel stake yöntemlerinin aksine dinamik bir getiri sağlıyor.

Bitcoin’in fiyat dalgalanmalarına yakından bağlı olan ve düşük çevresel etkiye öncelik veren Green Bitcoin tarafından sunulan benzersiz stake etme yaklaşımı, açıklık ve basitlik tasarım felsefesine dayanıyor. Staking, Bitcoin fiyat tahminlerinin doğruluğuna bağlı ödüller ile GBTC tokenlerini güvence altına almayı gerektiriyor. Stake süresi sona erdiğinde bu teşvikler talep edilebiliyor.

Green Bitcoin, meme coin’lerde görülen saçma spekülasyon yerine aktivite ve katılımın iki temel özellik olduğu bir blok zincirini teşvik ettiği için sektördeki diğer projelerden ayrılıyor.

Green Bitcoin’ ekibi, alışılagelmiş ön satış ayarlarının aksine, kullanıcıların Green Bitcoin token satın aldıktan hemen sonra stake etmelerine izin vererek uzun vadeli elde tutmayı teşvik ediyor. Öte yandan tokenin akıllı sözleşmesinin saygın bir blok zinciri güvenlik şirketi olan Coinsult tarafından denetlenmesi de önem arz ediyor.

Green Bitcoin, 35 Wh gibi etkileyici derecede düşük bir tüketimle diğer popüler ağların enerjisinin bir kısmını kullanan bir Hisse İspatı (PoS) ağı olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların zaman içinde ilgisini canlı tutmak için site, haftalık tahmin yarışmaları gibi eğlenceli unsurlar da içeriyor.

Green Bitcoin Satın Almak İçin Çok Mu Geç?

Green Bitcoin, başarılı bir stake platformunun önemli bir bileşeni olan olağanüstü bir Yıllık Yüzde Getiriye (APY) de sahip. Projenin parlak bir geleceği var ve şu anda yüzde 191’lik cazip bir yıllık yüzde getirisi (APY) sunuyor.

Proje web sitesine göre, 3,024,738 token bu haberin yazıldığı saat itibarıyla stake edilmiş durumda ve Green Bitcoin için yüzde 15 ortaklık kayıt bonusu mevcut. Kullanıcılar için ödüller, yatırım seviyelerine ve ekosisteme ayırdıkları zamana bağlı.

Büyük ödüllerine ek olarak, uzmanlar, çoğu token akıllı sözleşmeye kilitleneceği için alıcıların ön satışının ardından GBTC token satın almakta zorlanabileceğini bildiriyor. Ön satışta yükselen bir fiyatlandırma stratejisi kullanılıyor, yani token maliyeti sonraki ön satış aşamalarında artıyor. Sonuç olarak, daha önce satın alanlar en fazla faydayı sağlıyor. Green Bitcoin tokeni şu almak isteyenler şu anda 0,6122 dolardan tokeni elde edebiliyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin 70 Bin Dolar Olacak Mı? BTC Alternatifi Green Bitcoin 2 Milyon Dolara Ulaştı