Bitcoin 80 Bin Dolar Olacak Mı? İşte BTC Rallisi ile 10x Yapacak Coinler

Bitcoin 80 Bin Dolar Olacak Mı? İşte BTC Rallisi ile 10x Yapacak Coinler
Bitcoin 80 Bin Dolar Olacak Mı? İşte BTC Rallisi ile 10x Yapacak Coinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para Bitcoin 67 bin dolarda tutunmaya çalışıyor. Mevcut fiyat küçük bir aralıkta konsolide oluyor ve bu da potansiyel bir tükenme aşamasına işaret ediyor. Ancak, büyük resme bakıldığında alıcıların bir sonraki fiyat hareketine hazırlandığı görülüyor.

Bitcoin, 2023’ün son çeyreğindeki dalgalanmanın ardından yüksek ve düşük seviyelerle karakterize edilen bir döngü içinde dalgalandı. Sonuç olarak, BTC fiyatı 73 bin 750 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Şu anda Bitcoin düşüş eğiliminde ancak 60 bin dolar üzerinde. Yavaşlamaya rağmen, BTC’nin benimsenmesi, genişlemesi hatta 73 bin 800 doları geri alma olasılığı bulunuyor.

Bu yüzden analistlere göre bu yükseliş sonrasında BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 dolara ya da daha da yukarılara çıkabilir.

BTC rallisi gelmesi durumunda ise 10x yapacağı söylenen üç coin öne çıkıyor.

Sealana (SEAL), Solana Coin’leri Arasında En Önde Olmayı Hedefliyor

Sealana, Solana ağı üzerine inşa edilmiş yeni bir meme coin olarak kripto meraklıları için eğlence ve bir yatırım fırsatı sunmayı amaçlıyor. Ön satışta kısa sürede topladığı fonun 2 milyon dolara yaklaşması da onun yatırımcılar arasında ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Sealana token satın almak isteyenler şu anda 0,022 dolardan tokeni elde edebiliyor.

Projenin sembolü, çok kazandıracağını umduğu meme coin uğruna sağlıklı yaşam tarzını terk eden aşırı kilolu bir fok balığı. Sealana’nın cazibesinin ayrılmaz bir parçası da South Park’ın World of Warcraft Guy’ından esinlenen bu komik karakter.

Solana meme coin’lerin son lansmanlarında kullanılan yeni yaklaşıma benzer şekilde, Sealana ön satışı fiyat kademeleri veya sabit üst sınırlar içermiyor. SEAL tokeni tüm ön satış katılımcıları tarafından 0,022 dolarlık sabit bir fiyattan satın alınabiliyor.

Sealana’nın ön satış sitesinde SEAL için SOL, ETH, USDT, USDC veya BNB ile işlem yapmak çok kolay. Öte yandan, meme coin piyasaya sürülmeden önce, yatırımcılar Sealana’nın cüzdan adresine SOL göndererek SEAL tokenlerini airdrop şeklinde alabiliyorlar. Bu da kısa süre önce piyasada fırtınalar estiren Slothana ön satışıyla benzerlikler gösteriyor.

Sınırlama olmadığından, Sealana ön satışının kesin bitiş süresi kesin bilinmiyor. Ön satışın ne zaman sona ereceği ve tokenin borsalarda ne zaman kullanıma sunulacağı tamamen SEAL ekibinin kontrolünde. Analistler bunu, SEAL’de 10x artış yaşansın diye büyük olasılıkla meme coin rallisi gerçekleşirken yapacaklarını söylüyor.

Çok Zincirli Gezgin Doge Olarak Tanınan Dogeverse Yatırımcıları Büyük Karlar Bekliyor

İlk çok zincirli meme coin olan Dogeverse (DOGEVERSE), meme coin endüstrisinin ön saflarında yer alıyor. Ön satış etkinliğinde 15 milyon dolardan fazla Dogeverse token satın alınması da popülerliğini kanıtlıyor. Dogeverse, geleneksel tek zincirli tokenlerin aksine, birden fazla üst düzey blok zincirinde çalışıyor. Bunlar arasında Ethereum, BNB Chain, Polygon, Base, Avalanche ve Solana bulunuyor.

Bu tokenin kullanışlılığı ve cazibesi, kullanıcıların çok sayıda ekosistem arasında sorunsuz bir şekilde gezinmesine olanak tanıyan çoklu zincir özelliği ile artıyor. İşlem hızı ve maliyet verimliliğinin en iyi kombinasyonuna sahip blok zincirlerini seçme esnekliği, token sahipleri için fazlasıyla önem arz ediyor.

Dogeverse’in maskotu Cosmo the Doge, canlı ve eğlenceli arka planıyla coin’in cazibesini artırıyor. Bu sadece tokeni diğerlerinden ayırmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıcıları da kendine çekiyor.

Şu anda dolaşımda 200 milyar DOGEVERSE token bulunuyor ve 30 milyarı devam etmekte olan ICO için ayrılmış durumda. İlk hedefi 17 milyon dolar toplamak olan ilk coini para arzı (ICO), birkaç hafta içinde 15 milyon dolardan fazla para toplayarak büyük bir başarı elde etti.

Bir DOGEVERSE coin şu anda 0,00031 dolar değerinde, stake ödülleri ise yıllık yüzde 50’den fazla APY sunuyor. Kısa bir süre sonra ise ön satışın sona ermesi bekleniyor.

FTM Coin, XRP, ARB ve O 5 Altcoin’de Sıcak Gelişmeler Var!

WienerAI (WAI), Topluluk Desteğini Kullanarak Yapay Zeka Trendinden Yararlanıyor

Yapay zekâ (AI) ile harmanlanmış orijinal bir köpek temasına sahip olan WienerAI (WAI), meme coin piyasasındaki en yeni çılgınlık olarak karşımıza çıkıyor. WienerAI ön satışı, başlangıcından bu yana öne çıkarak yatırımcıları çekti. Bu sebeple kısa bir süre içinde 2,3 milyon doların üzerinde WienerAI token satın alımı gerçekleşti.

AI teknolojisinin dahil edilmesi WienerAI’yı diğer meme coin’lerden ayırırken kriptonun işleyişini iyileştirerek yeni özellikler sağlıyor.  Token arzının yüzde 30’unun halihazırda dolaşımda olması nedeniyle yatırımcılar, token borsalarda listelendiğinde fiyatın yükselmesini umarak 0,000708 dolarlık mevcut fiyattan harekete geçmek için acele ediyor.

Token sahiplerinin WienerAI’nin stake etme özelliği ile kâr elde etmek için başka bir seçeneği daha var. Şu anda tokeni satın alıp stake edenler yüzde 420’den fazla APY kazanabiliyor. Token, ICO’daki sürekli heyecan ve hızlı finansman göz önüne alındığında mevcut ilgi düzeyini koruyacağı kuvvetle muhtemel görünüyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin 80 Bin Dolar Olacak Mı? İşte BTC Rallisi ile 10x Yapacak Coinler