Reklamı kapat

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Shiba Inu Tahmini!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
0 görüntülenme

İsabetli Bitcoin öngörüleriyle tanının Peter Brandt, popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) tahminlerini paylaştı. Tecrübeli analist, SHIB’in fiyatındaki kırılmayı kaçırmaktan endişelenmediğini söylüyor.

Peter Brandt, Shiba Inu fiyat kırılmasını kaçırmaktan endişelenmiyor

Efsanevi grafik uzmanı Peter Brandt, yakın tarihli bir tweet’te, popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB)’i ele alıyor. Analist, SHIB’in fiyat kırılmasını kaçırmaktan endişelenmeyeceğini iddia ediyor. Bir Twitter takipçisi, SHIB’in görünüşe göre büyük bir fiyat rallisinin eşiğinde olduğuna inandığı söyledi. Bu yüzden, Brandt’ı popüler meme coin’e daha fazla dikkat etmeye çağırdı. Analistin değerlendirmesi de bu talep üzerinde geldi.

Bununla birlikte, grafik uzmanı, kopuşları kovalayan kişilerin, genellikle kaçırma korkusu (FOMO) nedeniyle dışarı çıktığını kaydetti. Brandt’e göre böyle bir alışkanlığın, muhtemelen bir trader için yıkıcı sonuçları olması mukadder.

Shiba Inu

CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında SHIB, 0,00001107 dolardan işlem görüyor. Popüler meme coin’in, günlük bazda fiyatı değişmeden kaldı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, meme coin’i, Ağustos ortasında büyük bir ralli yaşadı. Bu ralli sürecinde 14 Ağustos’ta bir günde %42’den fazla artış kaydetti. Bununla birlikte, rallinin ateşi fazla uzun sürmedi ve kısa bir süre sonra sona erdi. Dahası, köpek temalı Shiba Inu, ayın sonuna kadar tüm kazanımlarını geri verdi.

Bu arada Shiba Inu (SHIB) Eylül’ü %6,53 düşüşle kırmızıyla kapattı. Bununla birlikte, popüler meme tokeni için 6 Ekim’de önemli bir etkinlik var. Shiba Eternity oyununun dünya çapında gerçekleşecek olan lansmanı yaklaşıyor. Analistler, bu etkinliğin token için büyük bir boğa katalizörü olması bekliyor.

Bitcoin’in 8.000 dolara düşme ihtimali var mı?

Peter Brandt ayrıca, takipçilerinin yakın zamanda Bitcoin’in fiyat performansı hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için bir Twitter anketi yaptı. Ankete katılanların %41’den fazlası, başka bir boğa piyasası başlamadan önce Bitcoin’in 12.000 dolara düşeceğine inanıyor. Bunların yaklaşık %20’si, Bitcoin’in Guggenheim’dan Scott Minerd’in hedefi olan 8.000 dolara kadar düşebileceğine inanıyor. Ankete katılanların yaklaşık %30’u, düşük seviyenin Haziran ayında 17.600 dolar seviyesinde kurulduğuna inanıyor.

Lider kripto Bitcoin, basın zamanında günlük bazda %0,38 düşüşle 19.212 dolardan işlem görüyordu. BTC, 20 bin dolarlık kilit seviyenin üzerine çıkmak için mücadele ediyor. Ancak, bunu başaramadığı gibi, analistler daha fazla düşüş tahminleri yapıyor. Peter Brandt’in anket sonucu da büyük oranda bunu yansıtıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

4. Çeyrek İçin Altın Fiyatı Tahminleri: Sert Fırtına Vurabilir! Altın, üçüncü çeyrekte önceki üç aylık dönemdeki düşüşünü sürdürerek ağır kayıplar yaşadı. Yani, 2022’nin altın için zorlu bir yıl olduğu tartışılmaz. Değerli metal, kalıcı jeopolitik belirsizliğe, artan enflasyona ve büyüyen küresel ekonomik kargaşaya tepki göstermedi. Peki, önümüzdeki...
Vural Erkan 2 ay önce