Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Ay’a Çıkmaya Hazır!

Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Ay’a Çıkmaya Hazır!
Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Ay’a Çıkmaya Hazır!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paranın dinamik dünyasında, Bitcoin (BTC) için yeni bir yükselişin sinyalleri ortaya çıkıyor. Bu sırada analistler ile sektördeki etkili isimler iyimser görüşler sunmakta. İşte detaylar…

Credible Crypto, Bitcoin için yükselişte

Zamanında yaptığı Bitcoin çağrılarıyla tanınan ünlü sözde analist Credible Crypto, Bitcoin fiyatındaki son geri çekilmenin olumlu bir etkisi olduğunu öne sürüyor. X’te 352.700’den fazla meraklı tarafından takip edilen Credible Crypto, geri çekilmenin aşırı kaldıraçlı traderları piyasadan temizlediğini belirtiyor. Ödenmemiş türev sözleşmelerini takip eden bir metrik olan açık pozisyon (OI), spot piyasa boğaları BTC biriktirmeye devam ettikçe sağlıklı seviyelere geri döndü.

Credible Crypto, “Ve bununla birlikte, sahne resmen kuruldu, millet. OI tamamen sıfırlandı. Fonlama sıfırlandı. Spot alımlar devam ediyor. BTC yeniden yakıt ikmali yaptı. Ay görevine devam etmeye hazır.” dedi. Analist ayrıca, altcoinlerin düşüş eğilimindeki fiyat hareketinin Bitcoin’deki yükseliş duruşunu desteklediğini belirtti. Ayrıca sermayenin altcoinlerden BTC’ye potansiyel bir kayma gösterdiğini belirtiyor. Bitcoin şu anda Credible Crypto’nun aşağı yönlü hedefi olan 35.766 doların rahatlıkla üzerinde. Zira 36.519 dolardan işlem görüyor.

Cathie Wood, iyimserliğini açıklamıştı

Diğer yandan, Credible Crypto’nun teknik analizinin yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Cathie Wood’un açıklamaları dikkat çekmişti. Spot Bitcoin ETF’si için SEC onayı bekleyen firmalardan Ark Invest’in CEO’su Wood konu hakkında konuştu. ETF başvurularıyla ilgili olarak SEC’de olumlu bir değişim olduğunu belirtti. Wood verdiği bir röportajda, Ark Invest‘in ETF başvurusuna ajansın yaklaşımında “bir şeylerin değiştiğini” belirtti. SEC’in doğrudan reddetmek yerine yeni bir ilgi göstermesi olumlu bir gelişme olarak görülmekte.

Bu 2 Altcoin’den Önemli Bitcoin Hamleleri Geldi!

Wood, yaklaşan halving ve kriptonun 21 milyon arz sınırı gibi faktörlerine işaret etti. Böylece Bitcoin’de yükselişini sürdürüyor. Bitcoin’in ölçeklenme potansiyeline güvenini ifade eden Wood, Ark Invest’in 600.000-650.000 dolarlık fiyat tahminini paylaşıyor. Bitcoin’in kıtlığına vurgu yapan Wood, SEC’in bir Bitcoin ETF’sini onaylaması halinde kurumsal yatırımcıların akın edeceğini öngörüyor.

Santiment, BTC’nin hakimiyetindeki artıştan bahsetti

Son olarak, önde gelen bir kripto analiz sağlayıcısı olan Santiment de dikkat çekti. Zira Bitcoin fiyat hakimiyetindeki yeniden canlanmaya dikkat çekerek olumlu duygulara katkı sağladı. Altcoinler bir ay süren hızlı kazançların ardından geri çekilerek piyasada korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) tartışmalarına yol açtı. Santiment, yatırımcılar arasındaki herhangi bir endişenin hızlı fiyat toparlanmalarına yol açabileceğini öne sürüyor.

Bitcoin ilgi odağı olmaya devam ederken, analistlerden, etkili isimlerden ve piyasa ölçümlerinden gelen yükseliş sinyallerinin birleşmesi, lider kripto para biriminin gelecekteki yörüngesi için umut verici bir tablo çiziyor. Yatırımcılar ve meraklılar, piyasa ortamı gelişmeye devam ederken Bitcoin’in yolculuğundaki bir sonraki bölümü merakla izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Ay’a Çıkmaya Hazır!