Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin!

Usta Trader: Bu Kadar Açık Olamazdı! Bitcoin Boğası Yakın!
Usta Trader: Bu Kadar Açık Olamazdı! Bitcoin Boğası Yakın!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin fiyatındaki son durgunluğa rağmen boğa piyasasının tam olarak başladığı görüşünde…

Jason Pizzino, piyasa trendlerine meydana okudu: Bitcoin boğa için hazır

Güncel analizlerinde Pizzino, Bitcoin’in boğa piyasası döngüsünün Ocak ayında şekillenmeye başladığını ve halen şekillenmeye devam ettiğini söylüyor:

Tıpkı önceki döngüler gibi, bu da bir boğa piyasasının başlangıcı. Başlangıçlar her zaman açık olamaz. Açık olamazlar.

“Bu seviyeyi bekleyin”

Pizzino daha sonra, “Her şey açık hale geldiğinde, işte döngü o zaman sona erer. İşte o zaman bireysel yatırımcılar devreye girer. Çünkü herkes aynı şeyi görmeye başlar ve piyasaya girmek ister” diye devam etti. Analiste göre, Bitcoin boğa piyasası döngüsünü anahtar 28.500 dolar seviyesi teyit edecek. Pizzino bu noktada şunları söylüyor:

Bu piyasa 25.000 doların altında neredeyse hiç zaman geçirmedi. Daha fazla zaman geçiremeyeceğini söylemiyorum, ama bu seviyenin üzerinde haftalık kapanışlarla altı ay geçirdik. Şimdiye kadar oldukça iyi ama boğalar henüz orada değil. En azından birkaç kapanışın 26.550 doların üzerinde başlamasını görmeleri gerekiyor. Burada çok fazla övünmeye çalışmıyorum.

Boğaların hâlâ yapması gereken çok şey var. Beyaz çizginin üzerinde, yani 28.500 dolar seviyesinde tekrar olduğumuzda övünmeye başlayabilirim. Bitcoin’in üzerinde konsolide olmaya başlaması ve daha yüksek dip seviyeler oluşturarak 32.000 doları kırmaya çalışması için bu, kilit seviyelerden biri.

Bitcoin boğa piyasası, bir dizi döngüden sonra tam olarak yerini alıyor gibi görünüyor. Jason Pizzino’ya göre, piyasa hala başlangıç ​​aşamasında ve gelecek için oldukça umut verici. Şu anda Bitcoin, önceki döngülerin başlangıcıyla uyumlu bir patern izliyor.

Bitcoin’deki boğa piyasasının belirginleşmeye başladığı bu dönem, yatırımcılar için önemli bir zaman. Analist, boğa piyasasının başlangıç aşamasında olduğumuzu ve şu anda piyasaya girecekler için hâlâ zaman olduğunu belirtiyor.

Ancak, Pizzino aynı zamanda Bitcoin yatırımcılarını dikkatli olmaya çağırıyor

Kripto analisti, Bitcoin fiyatının 28.500 dolarlık kritik bir seviyeyi geçmesi gerektiğini vurguluyor. Bu seviye, Bitcoin’in yükseliş trendini sürdürebilmesi için önemli bir eşik. Önümüzdeki günlerde, Bitcoin yatırımcıları ve takipçileri için önemli bir dönem başlıyor. Pizzino, boğa piyasasının yalnızca başladığını ve yatırımcıların bu fırsatı değerlendirmeleri gerektiğini belirtiyor. Ancak, bu süre zarfında dikkatli olmak da büyük önem taşıyor.

Bu arada, BTC fiyatı 16 Eylül’de yatay seyir izledi. Lider kripto, yazım sırasında 26.500 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Son olarak, Bitcoin yatırımcıları için önerilen strateji, piyasanın dinamiklerini yakından takip etmektir. Aynı zamanda, Bitcoin’in kritik seviyeleri geçip geçemeyeceğini görmektir. Pizzino, yatırımcıların Bitcoin’in potansiyelini gözlemlemeleri ve doğru zamanı beklemeleri gerektiğini vurguluyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, diğer analistlerde 27.500 dolar bölgesindeki direnç bölgesine dikkat çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Trader: Bitcoin Boğası Yakın! Bu Seviyeyi Bekleyin!