Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

bitcoin mining scam Miami
bitcoin mining scam Miami
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler Bitcoin ve kripto para işlem platformu eToro, 2 yeni altcoin listeliyor. eToro, Polkadot (DOT) ve Filecoin’i (FIL) borsasında listeleyeceğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Öncü Bitcoin platformu eToro, 2 yeni altcoin listeliyor!

Öncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu eToro, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa mevcut portföyünde 31 kripto paranın ticaretine imkan sunuyor. Şimdi ise eToro, Polkadot (DOT) ve Filecoin’i (FIL) listeleyeceğini açıkladı.  eToro’nun üst düzey yöneticilerinden Doron Rosenblum, kripto para listelenmeleri ile ilgili şunları söyledi:

Kripto para piyasalarında görülen mevcut oynaklığa rağmen bu piyasaya olan ilgimizi artırma stratejisi izliyoruz. Kullanıcılarımıza portföylerini daha geniş bir kripto para yelpazesiyle çeşitlendirmek adına fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. Yakında daha fazla coin, kripto para hizmetlerimiz kapsamına eklenecek.

Altcoin

Polkadot (DOT) yazım sırasında yüzde 3 oranında düşüşle 30 dolar seviyesinden işlem görüyor. Filecoin (FIL) yazım sırasında yüzde 3 oranında düşüşle 69 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dikkat: Popüler Bitcoin Borsası, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!