Dev Bitcoin Borsası Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor

Dev Bitcoin Borsası Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor
Dev Bitcoin Borsası Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin borsası OKX’in yatırım kolu OKX Ventures’dan bugün önemli bir hamle geldi. Hamle bir kripto para projesine yönelik. Buna göre bir blockchain veri istihbarat platformu olan 0xScope’a açıklanmayan bir yatırım yaptı. Bu stratejik hamle, Web2 ve Web3 veri kaynaklarının geliştirilmesini hedefliyor. Ayrıca merkezsizleştirilmesini desteklemeyi amaçlıyor.

0xScope: Blockchain veri analitiğini güçlendirmek

Dev Bitcoin borsası OKX’in yatırım yaptığı 0xScope piyasada önemli bir oyuncu konumunda. Buna göre çeşitli blockchain ağlarında zincir üzerindeki faaliyetleri izliyor. Ayrıca analiz etmek için tasarlanmış bir dizi yenilikçi uygulama oluşturuyor. Böylece blockchain veri sektöründe önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlıyor. Teklifleri, geliştiriciler, traderlar ve protokoller dahil olmak üzere çeşitli bir kullanıcı tabanına hitap ediyor.

OKX Ventures hosts Global Horizon meetup during TOKEN2049

0xScope’un amiral gemisi ürünü, şirketin tescilli bilgi grafiğinden yararlanan güçlü bir blockchain analitik platformu olan Scopescan’dir. Scopescan, 84 milyondan fazla adres, 600.000 token, 1,4 milyon etiketli adres ve milyonlarca borsa cüzdanını kapsayan kapsamlı veri içgörüleri sağlıyor.

Bitcoin borsasının kolu OKX Ventures’ın stratejik yatırımı

Dev Bitcoin borsası OKX’in yatırım kolu OKX Ventures’ın kurucusu Dora Yue konuyla ilgili konuşuyor. Buna göre kuruluşun 0xScope’u desteklemekten gurur duyduğunu ifade ediyor. Yatırım, 0xScope yılın dördüncü çeyreğinde yeni özellikler sunmaya hazırlanırken çok önemli bir anda gerçekleşti. İşbirliğinin Web3 ekosisteminin büyümesine ve genişlemesine önemli ölçüde katkıda bulunması beklentiler dahilinde. Bu ortaklık, Web2 ve Web3’teki veri kaynaklarına erişimi demokratikleştirmeye bakıyor. Ayrıca blockchain endüstrisinde daha fazla erişilebilirliği ve yeniliği teşvik etmeye yönelik ortak bir taahhüdü yansıtıyor.

OKX Ventures Report: A Closer Look at Oracles' Impact on the Web3 Landscape  Blockchain Web3 | CryptoRank.io

OKX Ventures, 0xScope’un açık kaynak ekosisteminin geliştirilmesine aktif olarak katılacak. Ayrıca veri yükleme, indirme, doğrulama ve işleme gibi sorunsuz süreçleri mümkün kılacak. OKX Ventures’ın yatırımı sadece 0xScope’un misyonuna önemli bir destek sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda gelişen Web3 ortamında blockchain veri istihbarat platformlarının artan önemini de gösteriyor. Web3 ekosistemi gelişmeye devam ederken, bu gibi işbirlikleri blockchain endüstrisinde daha fazla ilerleme sağlamaya hazırlanıyor.

Bitcoin borsalarının proje yatırımları

Kripto para borsalarının altcoin projelerine yatırımı dikkat çekiyor. Buna göre Bitcoin ve altcoin ekosisteminin büyümesine katkı sağlıyor. Bu yatırımlar, kripto paraların farklı kullanım alanlarını ortaya çıkarıyor. Ayrıca kripto paraların daha geniş bir kitleye ulaşmasını saplıyor. Bu da kripto paraların daha yaygın olarak benimsenmesine katkı sağlıyor.

OKX Ventures Support Neptune Mutual in Launching OKX Exchange Cover Pool

Bitcoin borsalarının altcoin projelerine yatırımı, kripto para ekosisteminin gelişimi için önemli bir adım. Bu yatırımlar, kriptokoin.com olarak baktığımızda  kripto paraların daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Dev Bitcoin Borsası Bu Altcoin’e Yatırım Yapıyor