Reklamı kapat

Bitcoin’de 5 Bin Doları Öngören CEO, 11 Yıllık Grafiği İnceledi! İşte Sonuç

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 21 Şubat 2022
0 görüntülenme
1044333769 297 0 1862 1174 1920x0 80 0 0 a189edcd5a72a6c58a95da46e4c24e41

Pantera Capital’den Dan Morehead, faiz oranı artışının kripto için harika olduğunu söyledi. Analist, mevcut durumu piyasaların yanlış anladığına inanıyor. Bitcoin için dönüm noktası seviyeleri tahmin ederek ünlenen Pantera CEO’su ilk kez, 2013 yılında fiyat 105 dolar olduğunda Bitcoin tahminlerini sunmaya başladı. BTC’nin 5.000 dolara kadar patlayabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da. https://kriptokoin.com/binanceden-shib-icin-buyuk-duyuru/

Analist: Haftaya Bitcoin İçin Bu Seviyeleri Bekleyin!

Bitcoin için 11 yıllık inceleme

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, gelecek ay faiz artırımı olasılığı söz konusu olduğunda, piyasa katılımcılarının ağaçlara bakmaktan ormanı kaçırdığına inandığını söyledi. Morehead, Bitcoin (BTC) ve kripto varlıklarının çoğunluğunun Federal Rezerv‘in kalıcı enflasyonla mücadele etmek için faiz oranlarını artırma planının ortasında düşmesiyle piyasalarıdaki yanlış anlamanın ortaya çıktığını söylüyor. CEO şöyle diyor:

Bu durumda, piyasaların bunu gerçekten yanlış anladığına ve faiz oranlarındaki artışın kripto için (bence bunun olacağı ve olmaya devam edeceği oldukça açıktı) gerçekten o kadar da kötü olmadığına dair çok güçlü bir inancım var. Ve diğer varlık sınıflarına kıyasla, aslında blockchain fiyatları için gerçekten harika.

Analistten "Son Dakika" Bitcoin Tahmini!

Kripto odaklı hedge fonunun başkanına göre, dijital varlıklar yükselen oranlardan etkilenmedikleri için diğer varlıklardan benzersiz. Bu konu hakkında analist şöyle diyor:

Blockchain nakit akışı odaklı bir şey değildir. Altın gibi. Faiz oranı odaklı ürünlerden çok farklı bir şekilde davranabilir. Bence her şey söylendiğinde ve yapıldığında yatırımcılara bir seçenek verilecek: Bir şeye yatırım yapmaları gerekiyor ve oranlar yükseliyorsa, blockchain en çekici olanı olacak.

4 Ünlü Analist Korkuttu: Bitcoin Düşüşü Derinleşebilir!

Morehead ayrıca geleneksel finansal piyasalar ve kripto arasındaki mevcut korelasyonun sürmeyeceğini söylüyor. Bitcoin’in (BTC) son 11 yıldaki tarihsel eğiliminin bir grafiğine atıfta bulunarak, amiral gemisi kripto varlığının toparlanacağını tahmin ediyor. CEO şöyle diyor:

Sektörümüz için bir vekil olan Bitcoin’in 11 yıllık log trendiyle ilgili olarak nerede olduğunu gösteriyor. Şu anda trendin %60 altında işlem görüyor…Sanırım piyasalar geri dönecek. Sanırım çok güçlü bir şekilde toplanmamıza haftalar veya birkaç ay kaldı. Piyasada oldukça iyimseriz ve fiyatların nispeten ucuz bir yerde olduğunu düşünüyoruz.

Pantera’ya göre, Bitcoin geçmişinin yalnızca %12,7’sini trendin altında harcadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Financial Markets Stock Chart 1017 2
Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin Belli Oldu: İşte Beklentiler! Analist Rakesh Upadhyay’ın BTC ve dört altcoin projesi (LEO, MANA, KLAY, XTZ) üzerine tahminlerini Kriptokoin.com’da mercek altına alıyoruz. BTC zemin kaybetmeye devam ediyor, ancak 40.000 dolar seviyesi geri alınırsa ilk toparlanan altcoin projeleri LEO, MANA, KLAY ve...
Zeki Uyanık 21 Şubat 2022