Profesyonel Trader: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek! Sonra 100 Bin Dolar

Bitcoin 100k
Bitcoin 100k
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin hayranı Tone Vays, geri çekilmenin geldiğini söyledi. Tecrübeli kripto traderı Tone Vays, Bitcoin’in günlük ve haftalık grafikleriyle çok hızlı yükselmesine rağmen bir geri çekilmenin yakın olduğunu söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Analist: “Bitcoin inişten sonra 100k”

Bir Bitcoin (BTC) borsa yatırım fonunun (ETF) söylentileri hakkında yakın zamanda yapılan bir canlı yayında Vays, BTC’nin 19 Ekim’e kadar yaklaşık 62.000 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi: “Bu haftanın sonunda veya gelecek haftanın başında yaklaşık 62.000 dolara çıktığımız günlük görünümde beklediğim şey için doğru yoldayız. 19 Ekim, o zirveyi aradığım yerdi. Yani yaklaşık üç dört günümüz var. Özellikle de yukarı ve yukarı çıkmaya devam edersek.” Herhangi bir potansiyel geri çekilmeden önce kar elde etme açısından Vays, Bitcoin’in belirli hedeflere ulaşıp ulaşmadığına baktığını ve birkaç hafta içinde neredeyse %50 arttığını belirtti. Vays şöyle diyor:

Muhtemelen bir geri çekilme için kârınızı almak için iyi bir zaman çünkü çok hızlı bir şekilde çok ileri gitmiş olurdu. Üç hafta önce fiyat bugünün yarısıydı… oldukça hızlı bir şekilde yükseliyoruz ve bir geri çekilme olacak… ama şu anda haftalık grafik tamamen yükselişte ve hala yeriniz var.

Vays, bu kadar hızlı bir yükselişle düşüş olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor, yaklaşık 53.000 dolar veya 54.000 dolara bir geri çekilme öngörüyor ve yıl sonu hedefinden umutlu. Vays: “Bitcoin harika görünüyor, hala 60’ların ortalarında Nisan’la çifte zirve yapmayı düşünüyorum, belki 50’lerin ortalarına bir geri çekilme ve sonra hala yıl sonunda bu 100.000 dolar hakkında haklı olma şansım var. Ben hala iyimserim.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Profesyonel Trader: Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek! Sonra 100 Bin Dolar