Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar Düşecek! Sonra Long Açacağım

Bitcoin Fiyatı Nisan'a Kadar Bu Seviyelerde
Bitcoin Fiyatı Nisan'a Kadar Bu Seviyelerde
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analist Justin Bennett, kripto para piyasaları hisse senetleriyle birlikte düşerken, Bitcoin fiyatının daha ne kadar düşebileceğini tartışıyor. Ayrıca analist, BTC belirli bir fiyat seviyesine düştüğünde long pozisyon açmayı planladığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak, analistin meteorik tahminlerini sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Justin Bennett: BTC fiyatı 39.000 dolara düşünce long açıcam!

Büyük bir sıçrama bekleyen yakından takip edilen analist, mevcut fiyatın yaklaşık %10 altında olan 39.000 dolar seviyesine ulaştığında BTC‘de net long açacağını söylüyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son zamanlarda olduğu gibi düşüşte, net short’tan long’a 39.000 dolar yakınında geçmeyi planlıyorum. Oradan iyi bir sıçrama bekliyorum ve makro resmin tekrar yükselişe geçmesi durumunda iyi bir konuma geleceğim.

Uzman Bitcoin Düşüşünü Yorumladı: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Justin Bennett: Bitcoin için bu katalizöre bakıyorum!

Analist Justin Bennett, BTC’de daha fazla düzeltme için potansiyel bir katalizör olarak ABD doları endeksine (DXY) –USD karşısında diğer anapara birimlerinden oluşan bir sepet– bakıyor. Tipik olarak, daha güçlü bir DXY, birçok varlık fiyatının zayıflamasıyla ilişkilendirilebilir. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DXY şimdiden 93.40’ı test ediyor. Bunu kırın ve sıradaki 94.60.

Analiste göre Bitcoin, dolar endeksi ile güçlü bir korelasyona sahip. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve bir dahaki sefere biri size BTC ile DXY arasında bir ilişki olmadığını söylemeye çalıştığında, onlara yanıldıklarını söyleyin.

DOGE ve Bu 8 Altcoin İçin Yeni Endeks Oluşturuldu! İşte Detaylar

Justin Bennett: Bitcoin bu fiyat hareketlerini tekrarlayabilir…

Analist Justin Bennett ayrıca, Bitcoin’in bu yılın Nisan-Mayıs ayları arasında, BTC’nin 58.000 dolardan 30.000 dolara düşmesinden hemen önceki fiyat hareketini tekrarlayabileceğini ileri sürüyor. Justin Bennett konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Nisan – Mayıs solda. Sağdaki Eylül. BTC…

Lider kripto para birimi BTC, yazım sırasında yüzde 3 oranında düşüşle 43.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 813,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Altcoin’lerde şu anda kırmızı tahtada ticaret yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Kadar Düşecek! Sonra Long Açacağım