Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer!

BitcoinTightRope
BitcoinTightRope
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto traderı Eric Krown’a göre, lider kripto Bitcoin (BTC)’nin 42.000 dolarda tutunması gerekiyor, aksi takdirde 32.000 dolara kadar düşme riski var. Bitcoin boğaları, Çin’in kripto para birimiyle ilgili her şeyi baskı altına alması, geçen haftaki olumlu fiyat hareketlerini durdurması ve büyümeyi gün içinde boğması nedeniyle, 27 Eylül’de 43.000 dolarlık destek seviyesinin yakınında ayılarla savaşmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak kripto traderı Eric Krown’un Bitcoin tahminlerini ve beklentilerini sizler için derledik.

“BTC 42.000 dolarda tutunmayı başaramazsa düşmeye devam edebilir””

Kripto para traderı ve Krown’s Crypto Cave’in ev sahibi Eric Krown’a göre, Bitcoin (BTC) için bir sonraki adım gerçekten “hangi zaman diliminden bahsettiğinize bağlı”, ancak şu anda daha orta ve uzun vadeli görünüme odaklanıyor.

Bitcoin

Kripto para traderı şu an için “Muhtemelen bu 40.000 dolarlık düşük bölge civarında dolaşacağız” diyor ve eğer BTC 42.000 dolarda tutunmayı başarırsa “bu potansiyel geri dönüş noktasına tam burada bakacağını” söylüyor. BTC bu destek seviyesini koruyamazsa, Eric Krown, fiyatın bir süre daha düşmeye devam edebileceğini ve “aylar öncesinden CME boşluğunu doldurarak 32.000 – 33.000 dolar seviyelerine kadar düşebileceğini” belirtiyor.

Kripto traderı, yıl sonunun Bitcoin için iyi göründüğünü düşünüyor

Bu olası bir senaryo olsa da Eric Krown, 2021’in son çeyreğine girerken Bitcoin (BTC) fiyatı için daha olumlu bir gelecek gördüğünü öne sürüyor. Kripto traderı iyimserliğini şu açıklamayla ifade ediyor:

Aslında burada biraz daha iyimserim. Bitcoin (BTC) burada dibe vurmuş ve burada biraz zaman harcamış mı, yoksa 32.000–33.000 dolara inmiş mi? Aslında yıl sonunun muhtemelen iyi göründüğünü düşünüyorum.

Yazının yazıldığı sıralarda lider kripto para, son 24 saatlik periyotta %0,26’lık düşüşle 43.176 dolardan işlem görüyordu. BTC bu yıl içinde 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 64.863 doları gördükten sonra, şu ana kadar %33,43 oranında değer kaybetti. Bitcoin (BTC) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Bitcoin fiyatı 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer!