Ünlü Analist: Bitcoin Bu Tarihte Zirve Yapacak

Ünlü Analist Bitcoin Bu Tarihte Zirve Yapacak
Ünlü Analist Bitcoin Bu Tarihte Zirve Yapacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların sürekli dalgalanan dünyasında, meraklılar ve analistler Bitcoin BTC’ye bakmaya devam ediyorlar. Buna göre bir sonraki boğa koşusuna ne zaman başlayabileceğini tahmin etmek için sürekli ipuçları arıyor. YouTube’da önemli bir takipçi kitlesine sahip olan kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yolculuğunun potansiyel zamanlamasına ilişkin görüşlerini ve spekülasyonlarını paylaşıyor.

Bitcoin için ufukta bir boğa piyasası

Pizzino, 290.000’den fazla aboneye sahip bir kitleyle, bir sonraki Bitcoin boğa piyasası döngüsüne bakıyor. Buna göre önümüzdeki yılın sonlarında başlayabileceğini öne süren bir tahmin sunuyor. Pizzino’nun tahminleri gerçekleşirse, bu beklenen boğa koşusu Bitcoin’i 69.000 dolar civarındaki mevcut ATH’sinin ötesine taşıyacak.

What Is Bitcoin and How Does It Work? – Forbes Advisor INDIA

Analiste göre tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmaya başlamadan önce hala biraz zamanımız var. En azından Bitcoin için muhtemelen 2024’ün sonlarını bekliyoruz. Muhtemelen 2025’in başları da diyebiliriz. Ancak muhtemelen 2024’ün ikinci yarısında bir ara tekrar tekrar söylediğimiz şey olacak. Pizzino’nun değerlendirmesi dikkat çekiyor. Bitcoin’in fiyatının yeniden canlanmasını sabırsızlıkla bekleyen kripto yatırımcıları ve traderları için umut ışığı sağlıyor.

Kısa vadeli fiyat analizi

Pizzino uzun vadeli trendleri tahmin ederken, Bitcoin BTC’nin kısa vadeli fiyat hareketlerini de yakından takip ediyor. Buna göre piyasa döngüsünün dibini belirleyebilecek kilit seviyelere çok dikkat ediyor.

“Kısa vadeli şeyler. Bitcoin’in 27.300 doların üzerine çıkması gerekiyor. Çünkü bu son yükselişin %50 seviyesi. Boğaların en azından 28.400 doları tekrar test etmek üzere konsolide olması için kısa vadeli hedef bu.”

Can Bitcoin Reach $100,000? | The Motley Fool

Pizzino, Bitcoin BTC’nin yükseliş eğilimini sürdürmek için bu seviyeleri aşabilmesinin önemini vurguluyor. 27.300 dolar bariyerinin aşılamaması durumunda ne olacağını söylüyor. Buna göre 24.900 dolar ve 23.600 dolar potansiyel testleriyle 26.000 dolar aralığına inişe neden olacak.

Yeni zirvelere doğru yolculuk herkesin beklentisi

Bitcoin yatırımcıları ve traderları için bu görüşler değerli bir rehberlik sunuyor. Ancak kripto para birimlerinin değişken doğası dikkat çekiyor. Diğer taraftan uzmanlardan bile gelen tahminleri değişime tabi kılıyor.

Crypto Price Today: Bitcoin holds $27,000; Polkadot, Dogecoin & Solana drop  2% - BusinessToday

Kripto dünyası Bitcoin’in yeni zirvelere yapacağı yolculuğu merakla bekliyor. Buna göre, piyasa katılımcıları fiyat hareketlerini izlemeye bakıyor. Ayrıca beklenen boğa piyasası döngüsünün işaretleri için tetikte olmaya devam edecek. Pizzino’nun öngörüleri, detaylı analizleriyle birlikte dikkat çekiyor. Ayrıca kriptokoin.com olarak baktığımızda Bitcoin’in bir sonraki büyüme dalgasını yakalamak isteyenler için iyimserlik kaynağı oluşturuyor. Bakalım önmüzdeki yıl gerçekten de Bitcoin yeni bir zirve yapacak mı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü Analist: Bitcoin Bu Tarihte Zirve Yapacak