Efsanevi Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri: Bu Seviyeler!

Serkan Eser
Serkan Eser 10 Haziran 2021
2 görüntülenme
shutterstock 1010616094 e1562271328835

Usta kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Bitcoin, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), EOS ve Icon (ICX) için kilit seviyeleri belirliyor. Usta analist, bu altcoin projelerindeki tahminlerini paylaşıyor.

Analistten Bitcoin, Cardano, ETH, EOS ve ICX Tahminleri

Michael van de Poppe: ETH 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolarda kilit direnç alanları ile karşı karşıya

Başarılı analist Michael van de Poppe, 337.000 Twitter takipçisine, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un günlük zaman diliminde iyi durumda olduğunu söylüyor. Altcoin 2.300-2.400 dolar seviyesinde destek buluyor ve analistin grafiğine göre, 2.900 dolar, 3.275 dolar ve 3.704 dolarda kilit direnç alanları ile karşı karşıya. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum ayrıca 2.300-2.400 dolar arasındaki bu desteğe dayanıyor ve günlük mum üzerinde harika görünüyor. Piyasa o kadar da kötü değil.

Michael van de Poppe: Cardano (ADA)’nun mevcut desteği 1,50 dolar civarında tutması gerekiyor

Ethereum rakibi Cardano (ADA)’ya gelince analiste göre, kripto para yükselişine devam etmek istiyor gibi görünüyor. Ancak analist, Cardano (ADA)’nun mevcut desteği 1,50 dolar civarında tutması gerektiğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano burada da devam ediyor, bu harika. Destek için çok önemli bir alan.

Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: EOS Bitcoin’e karşı iyi görünüyor

Michael van de Poppe, piyasada rekabet eden başka bir akıllı sözleşme platformu olan EOS’un Bitcoin’e karşı iyi göründüğünü söylüyor. Analist kripto paranın 0,000149 Satoshi’ye (Sats) doğru ilerlediğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eh, EOS buradaki kritik destek alanına geri dönüyor. 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki koşu devam edebileceğinden, bu devam ediyor gibi görünüyor. BTC’ye karşı altcoin çiftleri hala iyi görünüyor.

Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe, ICX için senaryoları sıralıyor

Yazma sırasında, EOS dolar karşısında gün içinde %5’in üzerinde artışla 5,1 dolar civarında işlem görüyor. Michael van de Poppe, aracı Blockchain ağı Icon’un, BTC çiftinde (ICX/BTC) karar vermenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analistin grafiği, ICX’in 0,000034’te direnci aşabilirse 0,000045 Satoshi için bir koşu yapacağını ve 0,00003’ü tutamazsa fiyatın 0,000018’e düşeceğini gösteriyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ICX, iki seviye arasında bir engel görmek istiyormuşuz gibi görünüyor. Yukarı yönlü kırılma 4500 Satoshi’ye doğru devam ediyor. Büyük olasılıkla, destek yeniden tutulduğu için oluyor…

Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı kritik bir karar süresiyle karşı karşıya

Michael van de Poppe, lider kripto para biriminin kendisiyle ilgili tahminlerini de paylaşıyor. Analist, BTC’nin de kritik bir karar süresiyle karşı karşıya olduğunu ve 35.000 doların üzerinde sağlam bir şekilde kırılmaya çalıştığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin tekrar 34.000 dolara saldırdı ve bu nedenle 2. senaryo uygulandı. Bu sayede (önümüzdeki günlere bağlı olarak) burada bir yükseliş ayrışması geçerli olabilir. Bu, geri dönüş için yakıt üretecek. Kritik kırıcı; 35 bin dolar.

Kaynak: Michael van de Poppe

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak öngördü. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı ve takipçi sayısını katladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini ve tahminlerini dikkatle takip ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

sep18 13 991373686
Dikkat: Bitcoin, Dogecoin, Ripple ve Ethereum’da Yüzmilyonluk Tasfiyeler! Son 24 saat içinde 70.000’den fazla kripto alım satım emri tasfiye edildi. Dünyanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoin, son 24 saatte yaklaşık %12 değer kazandı. BTC bugün 37.500 doların üzerine çıktı ve 700 milyar dolarlık bir...
Serkan Eser 10 Haziran 2021