Bitcoin Cash, İşlem Sayısında Litecoin ve Dogecoin’in Gerisinde Kaldı

Google News

Bitcoin Cash her zaman ilginç tartışmalara konu olmuştur. Whalepool’a göre, BCH yapılan işlemler ve satıcılar açısından kullanılan tek token değil. Hatta, Litecoin ve Dogecoin’e göre çok daha az işlem sayısına sahip. Her ne kadar işin detayları yoruma açık olsa da, bir göz atmaya değer.

Pek çok Bitcoin Cash’i küçümsüyor. Kriptoparanın kendisi oldukça rağbet görse de, yine de herkes ilgi göstermiyor. Whalepool’un Twitter hesabı açık bir şekilde BCH’yi desteklemiyor. Bu durum bir kaç hafta önce pek az kişinin dikkat ettiği bir tweet’te apaçık ortadaydı.

Bitcoin Cash Daha Çok Kullanılabilirdi

Bu tweet’te, Whalepool Bitcoin Cash’in oldukça az işleme sahip olduğunu iddia ediyordu. Hatta Dogecoin ve Litecoin’in bile ondan epey fazla işlem gördüğünü yazdı. Bu iddia oldukça ilginç olsa da haklılık payı da var. Bu durum Bitcoin Cash’in iyi olmadığı anlamına gelmiyor, ancak veriler kimsenin beklediği gibi değil.

 Her ne kadar bu rakamlar Mart 2018’de pek iyi gözükmese de, o zamandan bu yana biraz değişti. Şimdiki rakamlar Bitcoin Cash’in işlem hacmi bakımından neredeyse Dogecoin’i geçtiğini gösteriyor. Ancak yine de Litecoin’den geride olması biraz endişe verici. Tüm bu kriptoparalar aynı zamanlarda benzer çıkışlar gösteriyor ki bu durum da oldukça ilgi çekici.
Günde ortalama 20,000 işlemin altında olmasıyla, Bitcoin Cash oldukça iyi gidiyor. Litecoin’in işlem sayısı 30,000, Dogecoin’inki ise 20,000’in biraz üzerinde. Bu durum gösteriyor ki BCH halen diğerlerine kıyasla daha az kullanılıyor. Yine de bunu kötüye yormamak gerek. Bitcoin’le kıyaslarsak tüm kriptoparalar biraz sönük kalıyor, ki bu da pek şaşırtıcı değil.

LiveBitcoinNews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku