Reklamı kapat

Ünlü Ekonomist: Bitcoin Değil, Bu Altcoin’den Alın!

Vural Erkan
Vural Erkan 18 Nisan 2022
0 görüntülenme
VWDaWYVxHpNYmWE0PPlQXY  jIaXFOG5CyVsLWUkcw0

Makro gurusu Raoul Pal, geleneksel bilgeliğin aksine, Ethereum’un (ETH), en son kripto ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

“Ethereum, Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterdi”

Real Vision CEO’su, yakın tarihli bir röportajda, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, piyasadaki en iyi kripto varlığının genellikle parladığı bir dönemde BTC’yi geride bıraktığını söylüyor:

“Bitcoiners’ın sahip olduğu şeylerden biri, bir ayı piyasasında, Bitcoin hayatta kalan tek şey olacağı ve diğer her şeyin sıfıra gideceğiydi” diyen Raoul Pal’a göre, ayı piyasasından bu yana, ETH, BTC’den daha iyi performans gösterdi. Ünlü ekonomist, şunları söylüyor:

Bunu bir ETH maxi olarak söylemiyorum, değilim. Hangi para biriminin fazla mesai yaptığı umurumda değil. Tüm bu alanı gerçekten önemsiyorum, ancak mesele ETH’nin bunu gerçekleştirmesi. Anlatı, hepsinin bir ayı piyasasına maruz kalması, hepsi anlatı ve bu doğru değil. Ne doğru? Bitcoin en merkezi olmayan, en güçlü, en sağlam ağ mı? Evet. Her şeyin tek cevabı bu mu? Kesinlikle kategorik olarak hayır.

Bitcoin

Ünlü ekonomistin Web 3.0 hakkındaki görüşleri

Kriptokoin.com haberlerinde görüşlerine yer verdiğimiz Raoul Pal ayrıca, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte her iş modelini değiştireceğini söylediği Web 3.0 alanındaki gelişmelere de dikkat ediyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, sosyal token’ler gibi teknolojilerin online içerik oluşturucuların işlerini yönetme biçiminde devrim yaratabileceğini söylüyor. Raoul Pal, şu açıklamayı yapıyor:

Yaratıcıların hayranlarını token’ler ve dijital varlıklarla ödüllendirme ve onlarla bu platformlarda etkileşim kurabilme yeteneği, ağı daha büyük ve daha canlı hale getirecek. Bu yüzden şimdi doğrudan hayranlarınız için çalışıyorsunuz. Şu anda, sahip olduğun tek şey nişan. Yani ne zaman Twitter numaralarınıza bakıyorsunuz, YouTube numaralarına bakıyorsunuz, karşılığında elde ettiğiniz tek şey bu. Onlardan gelen reklam gelirinden bir pay alıyorsunuz.

Ancak ekonomiste göre, kendi egemen devletinizden sorumluysanız ve bunu, kendi token sisteminize, insanlara erişim izni verdiğiniz NFT’lere sahip olduğunuz yerde bu şekilde yaparsanız bu, topluluğun kendi paylarına sahip olduğu Web 3.0 olur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

big caps 1
22 Nisan’a Dikkat: Bu Altcoin İçin Büyük Duyuru Geliyor! Kripto piyasası son günlerde tekrar kırmızıya döndü ve ayı piyasası söylentilerini kuvvetlendirdi. Lider kripto Bitcoin, psikolojik seviye olan 40 bin doların altına sarkarken, altcoin projeleri de çoğunlukla onu takip etti. Bununla birlikte bir altcoin projesi yakında büyük...
Vural Erkan 18 Nisan 2022