Bitcoin Düşerken Türkler, FLOKI ve Bu Altcoin’lere Koştu!

Analisis del Altcoin Season Index ¿que nos espera para noviembre
Analisis del Altcoin Season Index ¿que nos espera para noviembre
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) fiyatı kritik seviyeleri aşamazken Türkiye’deki kripto para yatırımcıları, geçtiğimiz hafta boyunca çeşitli altcoin’lere odaklanmış gibi görünüyor. Kripto para birimlerine dair veri sunan bir platform olan CoinGecko’nun bizlerle paylaştığı bir listeye göre, Türkiye’deki yatırımcılar en çok FLOKI ve 8 farklı altcoin’in fiyat hareketlerini merak etti ve araştırmasını yaptı. İşte detaylar…


Türkiye’deki yatırımcıların odağında FLOKI ve bu 8 altcoin var!


Ünlü veri sitesi CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığı verilere göre 21-27 Mayıs’ı kapsayan süre boyunca Türkiye’deki yatırımcılar çeşitli altcoin’lerin fiyat hareketini merak etti. Bu coin’ler ve hakkındaki kısa bilgileri aşağıdaki listede bulabilirsiniz:

  • Green Satoshi Token (GST): İnsanların hareket ederek coin kazanmasını sağlayan STEPN’in oyun tokenıdır.
  • Terra (LUNA): Yaklaşık bir ay öncesine kadar oldukça popüler ve geleceği konusunda umut vadeden bir altcoin projesi olan Terra, geniş çapta da bilindiği üzere, algoritmik stablecoin’i UST’nin dolar sabitinden ayrılmasının ardından ciddi bir değer kaybı yaşadı. Ekosistemi kurtarmak adına bu hafta, yeni bir zincir olan Terra 2.0 piyasaya sürüldü.
Analist Korkuttu: Bu 4 Altcoin, Yüzde 50 Çökecek!
  • AS Monaco Fan Token: Bir fan tokendır. Fan tokenlar, kullanıcıların söz konusu spor kulübü veya herhangi bir takımın vereceği kararlarda söz sahibi olunmasını sağlar. Bu durumda AS Monaco Fan Token sahibi olanlar, kulübün vereceği kararlara yönelik oy verebiliyor. Kullanıcıların da ortak olabildiği bazı kararlara örnek verecek olursak, bir futbol kulübünün bir maçta hangi formayı giyeceği konusunu veya sahaya çıkış şarkısının seçilmesini gösterebiliriz.
  • Step App: Kullanıcıların hareket ederek coin elde etmesini sağlayan bir projedir.
  • FEG: FEG Token, Ethereum ve Binance Smart Chain üzerinde merkezi olmayan bir işlem ağıdır.
  • Treasure Under Sea: Bir play-to-earn tokenıdır.
  • Baby Doge Coin: Dogecoin ve Shiba Inu etkisiyle oluşturulmuş meme coin’lerden biridir.
BTC, SHIB, ADA, DOGE İçin Bu Tarihlere Dikkat: Fena Dalgalanacaklar!
  • Floki Inu: Floki Inu, Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coin’lerden esinlenerek oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Bu altcoin projesi, özellikle spor kulüpleriyle kurduğu ortaklıklarla öne çıkıyor. Bilindiği üzere, ülkemizden Fenerbahçe ile işbirliği duyurusunda bulunmuştu.
  • Spectrum Protocol: Spectrum (SPT), ‘verimli, şeffaf ve güvenli bir e-ticaret sistemini destekleyen akıllı sözleşmeye dayalı bir protokol sunmayı’ amaçlamaktadır.
  • Bitcoin (BTC): En eski kripto para birimi olan Bitcoin, piyasa değeri ile de en üst sırada yer alır ve değeri ile genel kripto para piyasasının yüzde 40’ından fazlasını oluşturur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Düşerken Türkler, FLOKI ve Bu Altcoin’lere Koştu!