Bitcoin Efsanesi Süreyi de Verdi: BTC Bu Zirveleri Görebilir!

Bitcoin Efsanesi Süreyi de Verdi: BTC Bu Zirveleri Görebilir!
Bitcoin Efsanesi Süreyi de Verdi: BTC Bu Zirveleri Görebilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deneyimli trader Peter Brandt Bitcoin’in altın karşısında yüzde 344 artmasını bekliyor. Bitcoin efsanesi , bunun için bir zaman dilimi de öngörüyor. Bu arada bir Bitcoin boğası olan Michael Saylor önemli bir ipucu paylaştı. Başarının gizli tarifi bu mu?

Bitcoin efsanesi: BTC altına kıyasla yüksek performans gösterecek!

Peter Brandt’ın analizine göre, Bitcoin önümüzdeki 12 ila 18 ayda altın karşısında yükselmeye devam edecek. Brandt, bir BTC satın almak için gereken altın ons sayısının sonunda 100’e ulaşacağını tahmin ediyor. Bunun da Bitcoin’in mevcut değerinde altına kıyasla %344’lük bir artış anlamına geleceğini öngörüyor.

Brandt tahminini, Bitcoin’in altın karşısında tarihsel olarak nasıl bir performans sergilediğini gösteren bir grafikle destekliyor. Brandt’ın öngörüsü gerçekleşirse, lider kripto para geleneksel güvenli liman varlığından daha iyi performans gösterdiği için Bitcoin hayranları yatırımlarından büyük getiriler elde edebilir.

İki Peter’in hikayesi

Trader analizinde, tanınmış bir altın yatırımcısı ve kripto para eleştirmeni olan Peter Schiff‘ten de bahsediyor. Schiff uzun zamandır Bitcoin’in gerçek değeri olmayan spekülatif bir balon olduğunu ileri sürüyor Ayrıca, daha güvenli bir değer deposu olarak altını tercih ediyor. Bitcoin’e yönelik şüpheciliği, onu geleneksel varlıklara karşı kripto para birimlerinin geleceği hakkındaki tartışmalarda tartışmalı bir figür haline getirdi. Şu anki haliyle, BTC fiyatı 29 ons altın. Diğer bir ifadeyle BTC’nin USD fiyatı 68.000 dolara. Önümüzdeki 12 ila 18 ay, Brandt’ın yükseliş tahmininin gerçekleşip gerçekleşmediğini görmenin anahtarı olacak.

İki Efsaneden İki Farklı Bitcoin Tahmini: Düşüş mü Yeni Zirve mi?

Michael Saylor önemli Bitcoin ipuçları verdi!

Bitcoin savunucusu ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kripto piyasasına ilişkin görüşlerini bir kez daha paylaştı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Saylor, Bitcoin’deki yükseliş duruşuyla tanınıyor. Saylor’ın şirketi, kripto para biriminin en büyük kurumsal sahiplerinden biri. Son sosyal medya paylaşımı, dijital varlık meraklıları için kritik bir tavsiyeyi vurguladı.

Kripto literatürüne göre “sat”, Bitcoin’in en küçük birimi olan ‘satoshi’ anlamına geliyor. Bu birim, adını Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dan alıyor. Dolayısıyla, 1 BTC 100 milyon satoshiye eşdeğerdir. Bitcoin destekçileri arasında popüler hale gelen “satoshi biriktirme” ifadesi, fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak zaman içinde tutarlı birikimi teşvik ediyor.

Bu felsefe, uzun vadeli yatırımın ve sabrın önemini vurguluyor. Ayrıca, küçük miktarlarda kripto biriktirmenin zaman içinde istikrarlı bir şekilde önemli kazançlar sağlayacağını öne sürüyor. Saylor’ın mesajı bu yatırım stratejisini özetliyor. Ayrıca, Bitcoin hakkındaki daha geniş görüşlerini yansıtıyor. Yatırım için disiplinli bir yaklaşımı öneriyor. Bunun yanında, piyasayı zamanlamaya çalışmanın veya büyük, spekülatif bahisler yapmanın tuzaklarına karşı uyarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Efsanesi Süreyi de Verdi: BTC Bu Zirveleri Görebilir!