XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 14 Şubat 2022
17 görüntülenme
b3c9274fda6243bf327e81cddaf091b5

Başarılı kripto analisti Nicholas Merten, önceki rallilerde Bitcoin boğasını tetikleyen bir teknik formasyonun ve modelin işaret ettiği Ekim, Kasım ve Aralık seviyelerini paylaşıyor. Merten’in 11 Şubat tarihli Youtube videosunun ayrıntılarını  Kriptokoin.com okuyucuları için derledik…

“Bitcoin ayı piyasasından çok uzak”

Yakın tarihli Youtube yayınında Merten, Bitcoin’in ayı piyasasında olmadığını ve lider kriptonun son sabit fiyat hareketliyle yatırımcıların yanılmaması gerektiğini bildirdi. Analist, henüz ayı piyasasından çok uzak olduğumuzu düşünüyor:

Şu anda devam eden oldukça havalı bir teknik formasyon var ve bu, boğaların kontrol altında olduğunun bir göstergesi. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünerek içinde bulunduğumuz yan konsolidasyona aldanmayın. Net olarak: geleneksel olarak, kriptoda bir ayı piyasası, %50’den fazla, en yaygın olarak %70, %80 veya %90 alanında bir düşüş olarak tanımlanır. Bitcoin gibi üstel bir kripto için ayı piyasası budur.

Analist önceki boğa döngülerini inceliyor

Muhtemel bir rallinin kanıtı olarak Merten, Bitcoin’in en son en düşük seviyelerine ve bunların kral kriptonun 2017’de yaptığı yüksek seviyelere nasıl bağlandığına işaret ediyor:

Başından beri burada, 2021’in sarsıntılı bir şekilde geçtiğini ve 2022’ye titrek bir başlangıç olduğunu gördük, ilginç bir şekilde, yalnızca birbirleriyle oldukça tutarlı olmakla kalmayıp, önceki yerel zirveleri de düşünürsek, yeni HL seviyeleri belirliyoruz. Aralık 2017’de, bu dip seviyelerin her birinden geçerken, her seferinde sıraya girdiklerini fark edeceksiniz.

Analist iyimser görünümün kaynaklarını paylaşıyor:

BTC alıcıları akın ediyor ve geçmişteki direnci artan desteğe dönüştürüyor, bu da daha düşük seviyeler belirlemeyeceğimizin güçlü bir göstergesi. Yükselişler oldukça sabit görünüyor… Düşüşler artıyor. Alıcılar burada bir prim ödüyor, bu da piyasanın yukarı yönlü yoluna devam etmeye hazır olabileceğini gösteriyor.

Nicholas Merten Ekim, Kasım ve Aralık tahminlerini paylaşıyor

Bu yılın sonlarında Merten, BTC’nin 4 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağına ve mevcut fiyatlandırmaya göre %385’lik bir artışla 200.000 doların üzerinde bir değere sahip olacağına inanıyor:

Gerçekten keşfettiğimiz şey, burada sahip olduğumuz bu soru, Bitcoin’in 2022 yılının Ekim, Kasım veya Aralık aylarında 4 trilyon dolara kadar yükselebileceği düşüncesi, gerçekten sadece önceki ATH seviyelerinden %220’lik bir getiri. Önceki ATH seviyesinden önceki ralli %392’idi. Ondan önce %359’luk bir hareket olmuştu ve şimdi istediğimizden çok daha kısa zaman dilimlerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Stock Market Crash of 2021
Gizemli Analist Uyardı: Bu 2 Altcoin’de Çöküş Derinleşebilir! Pentoshi lakaplı Twitter analisti, akıllı sözleşme devleri Ethereum (ETH) ve Solana’nın (SOL) düşüş trendlerini sürdürmesini bekliyor. Analiste göre kritik destek seviyelerinin ihlal edilmesiyle %30’a varan düşüşler görmek mümkün. Pentoshi’nin güncel altcoin analizlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik. 2 altcoin...
Buğra Çağlar 14 Şubat 2022