Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin, Ethereum ve Cardano İçin Bu Seviyelere Dikkat!

Serkan Eser
Serkan Eser 23 Haziran 2021
1 görüntülenme
top 10 tokens 01

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, son 24 saat içinde kripto piyasalarında gerçekleşen değişken fiyat hareketini yorumluyor. Ayrıca analist, Bitcoin, Ethereum ve Cardano için tutulması gereken kilit seviyeleri özetliyor.

İşte kritik Bitcoin, Ethereum ve Cardano tahminleri

Michael van de Poppe: Bitcoin şimdi 30.000 doları tutmalı! Yoksa…

Usta analist Michael van de Poppe, yeni bir videoda 106.000 abonesine, Bitcoin (BTC)’in fiyatının %20 daha fazlasını kaybetmemesi için kilit bir seviyenin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Bu aşamada, menzile bağlı bu hareketi yapmaya devam edeceksek, yeşil olarak işaretlediğimiz alan (30.000 dolar) destek olarak tutmamız gereken alandır. Bu kaybedilirse, sanırım 24.000 dolara doğru bir geri dönüş yaşayacağız. Bir sonraki destek bölgesi bu…

Usta Ekonomist: Bu Altcoin, Piyasanın En Hırslılarından!

Michael van de Poppe: Ethereum fiyatı için 1.758 dolar önemli!

CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin, kısa bir süreliğine Michael van de Poppe’nin destek alanını ele geçirerek 90 günün en düşük seviyesi olan 28.893 dolara düştü.  Ancak önde gelen kripto para, şu anda güçlü bir toparlanmanın ortasında, çünkü CoinMarketCap’e göre 33.900 dolarlık seviyeden işlem görüyor. 

Sıçrayışla birlikte Michael van de Poppe Bitcoin’in yükselişini sürdürmek için 35.500 dolarlık direnci alması gerektiğini söylüyor. Yazım sırasında ise BTC bu seviyenin üzerinde yer alıyor. Ethereum’a gelince Michael van de Poppe, ETH‘nin dünkü geri çekilmeden sonra 1.758 dolar civarında bir desteğe dokunduğunu vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Bir sonraki destekte Ethereum’a dikkat…

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Cardano’da bu seviyeler yükselişi tetikleyecek

Önde gelen akıllı sözleşme platformu o zamandan beri sıçradı ve CoinMarketCap’e göre 2.034 dolardan işlem görüyor. Cardano‘ya (ADA/BTC) bakan Michael van de Poppe, paritenin 0,000038 kritik desteğini ihlal ettiğini söylüyor. Bununla birlikte analist, bu kilit alanın toparlanmasının yükseliş ivmesine ilham verebileceğini vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Cardano kritik bir destek bölgesini kaybetti ve 3.000 Satoshi (0.00003) civarında bir sonraki destek seviyesine bakıyoruz. Önceki destek seviyesini geri alırsak yükseliş olur.

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Cardano’nun gücünden etkilendim!

Yazım sırasında ADA/BTC, dünün düşük seviyesi 0,00003440’tan %8’in üzerinde bir artışla 0,0000374’de işlem gördüğü için desteği geri almaya çalışıyor. Michael van de Poppe, Cardano’nun (ADA/USDT) kripto piyasalarındaki vahşi fiyat hareketinin ortasında satışa dayanma kabiliyetini de fark ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

ADA’nın gücünden etkilendim.

Beşinci en büyük kripto para şu anda 1,27 dolar civarında işlem görüyor ve dünün en düşük seviyesi olan 1,00 dolardan %27 sıçradı.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Meksika'nın En Zengin Üçüncü Adamı, Bu 3 Altcoin’e Dikkat Çekti!

Analist, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

gavel 2492011 1280 1
SEC ve Ripple Davasında Yeni Gelişme: 24 Haziran Önemli Tarih! ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), eski bir SEC yetkilisi için Ripple (XRP)’ın ifade mahkeme celbini bozmak için harekete geçti. Birçok kişi, söz konusu eski yetkilinin Jay Clayton olabileceğine inanıyor. SEC, Ripple (XRP)’ın eski yetkili için...
Serkan Eser 23 Haziran 2021