Meltem Demirörs: Bitcoin Fiyatı Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olmalı!

bitcoinde cok buyuk duzeltmeler yasanacak mi
bitcoinde cok buyuk duzeltmeler yasanacak mi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinShares CSO’suna göre Bitcoin fiyatı yıl sonuna kadar 100.000 dolara çıkmalı. CoinShares’in Baş Strateji Sorumlusu (CSO) Meltem Demirörs, 30 Eylül Perşembe günü CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin hakkındaki son düşüncelerini paylaştı. Detaylar için Kriptokoin.com’dan ayrılmayınız.

Bitcoin fiyatı 100K mı olmalı?

CoinShares CSO’su, CNBC’nin “Fast Money” programında göründü. Demirörs şunları söyledi:

Bitcoin’in önceki en yüksek seviyesi olan 65.000 dolara ulaşmasından bu yana geçen altı ayda neler olduğuna bakarsak…Şu anda, olası bir Bitcoin ETF onayı hakkında söylentiler duyuyoruz. Bu, nakit ödemeli sözleşmeye dayalı ETF’ler olurdu… Bu, 4. çeyreğe bakmak için büyük bir katalizör. Bu nedenle, çok daha fazla firmanın daha uzun süreli yükseliş görüşmeleri yaptığını görüyoruz. Aslında, 4. çeyreğin sonuna doğru, 1. çeyreğin başlarına doğru bazı eylemlerin gerçekleştiğini gören bir dizi altı haneli uzun tarihli, seçenek çağrısı var.

Demirörs şöyle devam etti:

Ve bence en önemlisi, dürüst olmak gerekirse, kenarda bekleyen çok fazla nakit var ve birçok yatırımcı şu anda portföylerinde Bitcoin’e tahsis etmeyi ciddi olarak düşünüyor. İster halka açık bir yatırım aracı aracılığıyla, isterse de Coinbase, Robinhood veya Square gibi platformlardaki varlıklar aracılığıyla olsun, artık bunu yapmanın pek çok farklı yolu var.

Çin’in en son kripto kısıtlama önlemlerine gelince, Demoirs, Çin’in “2013’ten bu yana Bitcoin’i yaklaşık 16 kez yasakladığını” ve “yasaklamanın her seferinde biraz farklı olduğunu” söyleyerek etkilenmemiş görünüyor. Daha sonra, Çin’de olanlardan dolayı, son zamanlarda işlemlerin özellikle Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ne kaymasıyla “Bitcoin pazarlarında Çin’den uzaklaşmaya” tanık olduğumuza dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Meltem Demirörs: Bitcoin Fiyatı Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olmalı!