Reklamı kapat

Bitcoin Fiyatı İçin Yılsonu Tahminleri Çıktı: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 17 Ekim 2021
0 görüntülenme
bitcoin with chart on background E924JPD scaled 1

Bitcoin (BTC)’de devam eden yükseliş ivmesi, ProShares ETF’nin onayı sonrasında BTC’deki sermaye akışıyla körüklendi. Bitcoin fiyatı 62,000 doların üzerine ulaştı ve analistler BTC fiyatından çok daha ağır davranıyor. Diğer yandan, 6 haneli fiyat tahminlerini ikiye katlayan uzmanlarda var.

Bitcoin ETF, 2021 yılı sonundan önce ralli başlatabilir mi?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, ilk BTC borsa ticareti fonu Salı günü alım satım yapmaya başlayacak. Bu, en büyük kripto para biriminin çok sayıda izleyici tarafından kullanılabilir hale getirmek için ayarlanmıştır. ProShares, Bitcoin Stratejisi ETF için planlar yapıyor.

Önemli Bir Bitcoin ETF Onayı Daha Geldi!

SEC, Valkyrie Investments, Invesco ve VanEck tarafından sunulan ek teklifler ve diğer fonlara ilişkin ek teklifleri değerlendirecek. Destekleyenler, onaylanan Bitcoin ETF haberinin ardından tekliflerin bu sefer gözden geçirmesini bekliyorlar. SEC yeni teklifleri 75 gün boyunca gözden geçirdi ve düzenleyicilerden herhangi bir itiraz gelmezse fon alım satım için hazır olacak.

MicroStrategy, 114,042 BTC tutuyor

Bitcoin ETF’nin duyurulmasından bu yana MicroStrategy, SEC duyurusunun en büyük lehdarlarından biri olarak ortaya çıktı. Bitcoin’in fiyatı MicroStrategy’in BTC başına ortalama maliyetinin yaklaşık iki katı olduğu için, iş istihbaratı şirketinin varyanlarının toplam değeri önemli ölçüde artmıştır.

12 Eylül’de, MicroStrategy’in BTC cüzdanındaki ortalama fiyat BTC başına 27,713 dolardır. Şirket toplamda 114,042 BTC tutuyor.

Ünlü CEO, Bitcoin (BTC)'de Olacakları Anlattı: Bunlara Hazır Olun!

Uzmanlar BTC için yol sunana 6 haneli fiyatlar bekliyor!

Fiyat tahminleri için, Bitcoin Center NYC’nin yaratıcısı Nick Spanos, kısa bir süre önce şu sözleri kaydetti:

Bitcoin ve kripto para piyasasının büyük olasılıkla çok güçlü bir 4. Çeyrek geçireceğini ve 2022 yılına kadar tüm zamanların en yüksek dönemlerini göreceğimizi tahmin ediyorum.

Spanos, BTC fiyatının 2021 yılı bitmeden 100,000 dolara çıkacağını tahmin etti. Girişimci, ekonomist ve yatırım stratejisti Raoul Pal, BTC için 200,000 dolarlık bir hedef belirledi. Ayrıca analistler, BTC fiyatlarını değerlendirdi ve Bitcoin’in fiyatın 58,500 doları aşmasından bu yana bütün düşüş tezlerini geçersiz kılacağı öngörüsünde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ripple price crash xrp
Analist İddialı: Ripple Bu Günlerde İnanılmaz Yükselebilir! Sosyal ticaret platformu eToro’ya göre, bu yılın üçüncü çeyreğinde XRP, İngiltere’de bir numaralı kripto para birimi oldu. Ayrıca, SEC ve Ripple davasındaki işlemler konusunda, yatırımcıların iyimser olduğu gözlemleniyor. Analist Ekta Mourya, bu olumlu atmosferin nedenlerini aktarıyor… Analistler, XRP’de...
Buğra Çağlar 17 Ekim 2021