Bitcoin Fiyatının Düzeleceğine İşaret Eden 3 Madde

Google News

Bitcoin bu seneye kötü başladı ancak karanlık günler geride kalıyor. Birinci çeyrekte düzenleyicilerin baskıları ve reklamcıların ters tavırlarının ortasında piyasa kapitalizasyonunun 119 milyar dolar zarar etmesinin ardından bitcoin fiyatları tekrar yükselişe geçmeye hazır. Bu ikinci çeyrekte gerçekleşecek gibi gözüküyor. CNBC’den Brian Kelly yeni çeyrekte bitcoin fiyatlarının neden artacağına dair sebepleri sıraladı, ve biz de birkaç ekleme yaptık.

  • Amerika’nın Vergi Dönemi Neredeyse Bitti

Gelmek üzere olan 15 nisan, Amerika’da vergi döneminin bitişini gösterir. Aralıkta bitcoinin aşırı yükselişinden faydalanan yatırımcılar şimdi Sam Amca’ya ödeme yapmalılar ve bu da Mart’ta bitcoin fiyatlarındaki satış baskısını açıklıyor. Kelly “vergü yüzünden satışların” bir hafta on gün içerisinde sona ereceğine dikkat çekti. (Ayrıca Kelly, 2 milyar dolarlık Telegram ICO’sunun da yatırımcıları BTC’den uzaklaştırmış olabileceğini ekledi.)

  • Coincheck Anlaşması Yakında

CCN raporuna göre Japonya’nın Coincheck’i yakında gözüküyor. Sadece satış için değil, potansiyel alıcısı, online aracılık şirketi Monex Group sayesinde de gündemde.

BK Capital Management CEO’su Brian Kelly “Bu gerçekten güven arttırıcı: Japonya merkezli bir firma kripto borsası satın alıyor,” dedi ve ekledi.i

Kelly ekledi “büyük, çok büyük fikir değişikliği.”

Kripto Koin App Store

  • Geçmiş Bitcion’den Yana

Dipten almayı düşünmediğiniz sürece Mart bitcoin yatırımcıları için izlemesi oldukça zor geçti. Her ne kadar bitcoin fiyatları diplerde olsa da bu performans yalnızca tarihin tekerrürden ibaret olduğunu gösteriyor. Mart şimdiye kadar hep önde gelen kripto için kasvetli bir ay olmuştur, Fundstrat verilerine göre geçtiğimiz 7 yıl içinde yalnızca bir defa mart ayında atış gösterdi.

Bu nisan için iyi haber demek çünkü bitcoin fiyatları göz önünde bulundurulduğunda en verimli ay son yedi yıldır nisan oldu.

Bunun dışında da…

Bitcoin’den yana güç sayısı ona karşıt olanlardan daha fazla. En yakın planda bu üç faktör gözükse de başkaları da olabilir. Örneğin, Amerika’dakiler de dahil olmak üzere dünya genelinde başlıca kripto pazarları artık bir şekil verebilmek için düzenleyici sınırlar bekliyorlar. Bu kriptopara pazarındakilerinin başa gelmek için ihtiyaç duydukları katalizör olabilir.

CCN-Gerelyn Terzo

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku