XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bitcoin Gold Fiyatları

Kriptokoin
Kriptokoin 20 Ekim 2017
21 görüntülenme

Bitcoin Gold Fiyatı

Bitcoin Gold Fiyat Grafiği

Bitcoin Gold Nedir?

Bitcoin Gold, Bitcoin’in 25 Ekim Çarşamba tarihinde Bitcoin’in SegWit2X hard forku ile ayrışması sonrasında oluşacak olan kripto para birimidir.

Bitcoin’in son dönemdeki fiyat artışında büyük etkisi olan Bitcoin Gold, Bitcoin sahiplerinin hesaplarına otomatik olarak 25 Ekim tarihinde eklenecektir. Kendi borsanızın Bitcoin Gold verip vermediğini öğrenmek için tıklayın.

Bitcoin Gold Fiyatı

24 Ekim tarihinde borsalara adım atan Bitcoin Gold’un fiyatı ilk işlem günlerinde 115 dolar seviyesinde yer alıyor.

Bitcoin Gold’un fiyatı 24 Ekim 2017 tarihindeki ayrışma sonrasında yurt dışındaki aktif borsalar üzerinden belirlenecektir. Fiyatı belirleyen temel etken Bitcoin sahiplerinin bu ayrım sonrasında nasıl hareket edeceğidir. Eğer kullanıcılar ellerindeki BTG’yi hemen satmak isterlerse Bitcoin Gold düşük bir fiyat ile başlayacaktır. Ama ayrılıkçı grup gerçekten kendinden emin bir şekilde davranırsa Bitcoin Gold’un fiyatı da bununla paralel bir şekilde artacaktır.”Bitcoin Talk” platformundaki ankete göre kullanıcıların çoğunluğu Bitcoin Gold için 500 doların altında bir değer biçiyor.

Bitcoin Gold borsalarda işlem görmeye başladığında bu para birimiyle ilgili güncel bilgilere ve fiyat grafiklerine bu sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sık kullanılanlarınıza eklemeyi unutmayın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Tim Cook: Mutlaka Kodlama Öğrenin! Bilişim teknolojisi hızla gelişirken, tıpkı Bitcoin ve Blockchain endüstrisinde olduğu gibi hayatımızdaki her şey internet üzerine yoğunlaşıyor. Hal böyle olunca da kodlamanın önemi de gün geçtikçe artıyor. Apple CEO’su Tim Cook, son Fransa gezisinde öğrencilerin ikinci bir...
mcgregor 20 Ekim 2017