Reklamı kapat

Bitcoin Haberleri: Efsanevi Kripto Uzmanının Bitcoin Yorumu, Yeni Bitcoin Katili ve Daha Fazlası

Serkan Eser
Serkan Eser 19 Şubat 2019
0 görüntülenme

Kendisi büyük bir Bitcoin (BTC) savunucusu olan Tim Draper, JP Morgan’ın kripto paralar konusundaki tutumunu değiştirmesinin Bitcoin için iyi bir şey olduğundan emin. Milyarder yatırımcı Tim Draper’ın en son tartıştığı konu JP Morgan’ın son günlerde kripto para sektörüne girmesinin Bitcoin üzerindeki etkisiydi.

Tim Draper: “Bitcoin ilgi çekici bir kripto para.”

Fox Business’ın bildirdiği gibi, daha önce toplam kripto para piyasası hacminin 80 trilyon dolara ulaşacağını öngören Tim Draper, JP Morgan’ın piyasaya dahil olmasının tüm sektör için “harika bir haber” olduğuna inanıyor. Tim Draper, yeni kripto paranın Bitcoin’e olan ilgiyi ateşlemeye yardımcı olacağını ve bunun Apple ve IBM’in ortaklığıyla karşılaştırılacağını söylüyor.

Tim Draper Bitcoin

Tim Draper

Efsanevi VC yatırımcısına göre, JPM Coin Bitcoin’e rakip olamaz ve onun değerini eksiltemez ancak yine de Bitcoin’e olan ilgiyi artıracak. Tim Draper, bankalar Bitcoin’i kabul etmeye başladığında gerçek devrimin işte o zaman olacağını da iddia etti.

Başka bir Bitcoin ve kripto para katili: JPM Coin

Kripto  topluluğu JPM Coin’in Amerika’nın önde gelen bankalarından JP Morgan Chase tarafından başlatılmasına karışık bir tepki verdi. Bazı uzmanlar Bitcoin’in nefretçilerinden birinin sonunda kripto sektörüne girdiği gerçeğini kutlarken, diğerleri yeni kripto paranın potansiyel etkisi konusunda temkinli olmaya devam ediyor. Birçok medya kuruluşu, JPM Coin’in Bitcoin ve diğer altcoinlerin tahtından edeceği sonuca ulaştı.

Ripple (XRP) ve JPM Coin karşı karşıya

Bankalar için sınır ötesi ödeme çözümleri sağlayan önde gelen kripto para birimi Ripple (XRP), JP Morgan’ın kendi kripto para birimini çıkaracağını açıkladığından beri ana hedef haline geldi. Bununla birlikte daha önce bildirdiğimiz gibi, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse birlikte çalışabilirliklerinin zayıf olması nedeniyle bankalar tarafından çıkarılan kripto paralarının potansiyelinin XRP’yi geçebileceği fikrini reddediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin 5 Aylık Geleneği Bozmak Üzere! Bitcoin için olumlu bir ay yaşandığını söyleyebilirim. Tabi burada J.P. Morgan’ın kripto parasının kripto para alanına girmesinin son derece büyük bir etki yaptığını özellikle belirtmem gerekiyor. Bunu daha sonra detaylı olarak tartışacağım. Bu yüzden önce fiyatlarla ilgili...
Mesut İnan 19 Şubat 2019