Bitcoin Halving Meme Coinlere Pump Getirdi! İşte Bitcoin Halving İle Yükselişe Geçen Coinler

Bitcoin Halving Meme Coinlere Pump Getirdi! İşte Bitcoin Halving İle Yükselişe Geçen Coinler
Bitcoin Halving Meme Coinlere Pump Getirdi! İşte Bitcoin Halving İle Yükselişe Geçen Coinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası dördüncü Bitcoin yarılanmasının etkisiyle piyasa dinamiklerinde kayda değer değişimler gözlemliyor. Meme coin’ler, 20 Nisan’da Bitcoin’in yarılanması ve bunu takip eden Doge Günü etkinliklerinin ardından son derece iyi bir performans sergiliyor.

Temelde yatan esaslardan ziyade spekülasyon ve heyecan, fiyatlandırmaları yönlendirme eğiliminde oluyor. Bitcoin’in yarılanmasının ardından kripto para piyasasına artan ilgi, bu tür spekülasyonları yoğunlaştırarak meme coin’lerin fiyatlarında büyük dalgalanmalara neden oldu.

Floki Inu (FLOKI) yüzde 15’ten fazla, Bonk Inu (BONK) ise yüzde 35’e yakın artışla en çok kazanan iki meem coin oldu. Shiba Inu (SHIB) ve Pepe (PEPE) sırasıyla yüzde 17 ve yüzde 14 artış gösterdi.

Meme coin’lerde yaşanan bu yükselişten 99Bitcoin ve Dogeverse gibi yeni projeler de nasibini aldı.

99Bitcoins Projesi Yatırımcıları Öğren-Kazan Modeli ile Cezbediyor

Kripto para sektöründe, dijital varlıklar hakkında bilgi edinme ve teşvik alma fırsatı veren 99Bitcoins (99BTC) ön satış heyecanı yaşanıyor. 99Bitcoins token satın alımlarının hızlanmasının nedeni ise 99Bitcoins’in yeni bir fikir sunması. Bu da oyna-kazan, hareket-et-kazan, gibi çeşitli “kazanmak için” modellerinin hakim olduğu bir sektörde öğren-kazan mekanizmasını sunması.

Şu anda aktif olan ön satışta ödüller kazanırken Bitcoin hakkında bilgi edinmenin benzersiz bir yolu sunuluyor. Ön satışın 1,1 milyon dolarlık hedefinin yarısından fazlası, bir hafta gibi bir sürede toplandı.

Erken yatırımcılar için büyük yatırım getirileri olacağı söyleniyor. Yatırım yapmayı düşünen kişiler ETH, USDT, BNB ve hatta kredi kartı dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleriyle 99Bitcoin token satın alabiliyorlar.

99Bitcoins projesindeki staking mekanizması yılda yüzde 3 binden fazla bir getiri sunuyor. Ancak daha fazla token stake edildikçe bu oranın azaldığını da hatırlatmak gerekiyor.

Öğren-kazan dönemini başlatan 99Bitcoins tokeninin piyasaya sürülmesiyle kripto para teşvik yapılarında büyük bir değişim meydana geldi. Bu değişimin ön saflarında yer alan 99Bitcoins, kripto eğitimine yaklaşımda bir öğren-kazan stratejisi ortaya koydu.

99Bitcoins platformu, sıkıcı dersler ve ağır ders kitaplarını bir kenara bırakarak, eğitmenler ve sınavlar aracılığıyla öğrencilerin ilgisini çeken interaktif bir öğrenme deneyimi sunuyor. Topluluk etkinliklerine katılmak ve eğitim kaynaklarıyla aktif olarak etkileşim kurmak, kullanıcıların görsel veya uygulamalı gibi çeşitli öğrenme stillerine hitap eden 99Bitcoins tokenleri kazanmalarını sağlıyor. Bu tokenlerle özel etkinliklere katılıp, indirimler alabilmek ve özel içeriklere erişmek mümkün oluyor.

Ayrıca sitede, Bitcoin ağında uygulama oluşturmak için yeni bir standart olan BRC-20’nin karmaşıklıklarını açıklamaya çalışan eğitim materyalleri de bulunuyor.

Analistler Açıkladı: Halving Sonrası, Bu Altcoinler İçin Satılabilir!

99Bitcoins yalnızca bir eğitim platformu değil; aynı zamanda alım satım sinyallerine erişimi de sağlayan bir platform. Öte yandan diğer yatırımcılardan oluşan canlı bir topluluktan bir şeyler öğrenmeyi mümkün kılan tam teşekküllü bir kripto para alım satım programı olarak öne çıkıyor.

Bu arada, 99BTC tokenlerinin ilk çıkışının şerefine, 99Bitcoins topluluğunun 99 şanslı üyesi 99 bin 999 dolar değerinde önemli bir Bitcoin (BTC) airdrop’u alacak. Bu airdrop’tan yararlanmak için talimatları izleyip 19 Temmuz 2024 tarihine kadar katılımı gerçekleştirmek gerekiyor.   

Dogeverse Ön Satışında 9 Milyon Dolarlık Dönüm Noktası

Dogeverse (DOGEVERSE) piyasaya sürülmesinden bu yana geçen kısa sürede 9 milyon dolardan fon topladı ve şu anda 10,1 milyon dolarlık hedefini aşma yolunda ilerliyor. Mevcut ön satış diliminin kısa süre içinde kapanma ihtimali bulunuyor. Bu nedenle bu büyük performansa göre bir sonraki fiyat artışı 24 saatten daha kısa sürede gerçekleşebilecek gibi görünüyor.

Fiyat artmadan önce Dogeverse token satın almak isteyen yatırımcılar 0,0003 dolardan token elde edebiliyor.

Ayrı blok zincirlerinde gerçekleşen çoğu ön satışın aksine, Dogeverse aynı anda birçok blok zincirinde mevcut olarak alışılagelmişin dışına çıkıyor.

Bu, kullanıcıların kendileri için en uygun blok zincirini seçmelerine olanak tanıyarak projeyi daha kullanıcı dostu hale getiriyor. Buna ek olarak, ETH ile ödeme yapan erken alıcılar potansiyel olarak büyük staking avantajları kazanabiliyor. Staking yüzde 119’luk bir yıllık yüzde getirisi (APY) sunuyor.

“İlk çok zincirli meme coin” olmak ise projenin kilit noktası. Dogeverse, teknik dokümanında belirtildiği üzere Base, Ethereum, BNB Chain, Polygon, Solana ve Avalanche dahil olmak üzere çeşitli blok zincirlerinde erişilebilir olmayı amaçlıyor.

Proje web sitesi şu anda Dogeverse tokenleri için ödeme yöntemi olarak Ethereum, BNB, Polygon ve Avalanche’ı kabul ediyor. Base ve Solana yakında eklenecek.

Projenin yol haritasında DOGEVERSE’in görünürlüğünü artırmak için kapsamlı pazarlama planları bulunuyor. Bu plan, çeşitli pazarlama stratejilerini, önemli kripto platformlarında listeler edinmeyi ve topluluk odaklı projelerin tanıtımını içeriyor. İlerleyen aşamalarda, likiditeyi ve erişilebilirliği artırmak için DOGEVERSE’in birkaç DEX’e tanıtılması ve karar verme sürecini iyileştirmek için analitik araçlarla entegre edilmesi hedefleniyor.

Ekip son olarak Dogeverse’i önde gelen merkezi borsalarda listelemek istiyor. Ayrıca yaratıcı pazarlama teknikleri uygulayarak konumunu, güvenilirliğini ve topuluğunu geliştirmeyi amaçlıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Halving Meme Coinlere Pump Getirdi! İşte Bitcoin Halving İle Yükselişe Geçen Coinler