Bitcoin Market Hacmi 100 Milyar Doların Üzerinde!

0 görüntülenme

Bitcoin hızla yükselmeye devam ediyor. Yüksek volatilitesi ile yüksek risk barındıran kripto koin geçtiğimiz ay içerisinde yatırımcısına yüzde 50’nin üzerinde kazanç sağladı. Bitcoin’in fiyatı 6100 doların üzerine çıkmış durumda. Dijital para dünyasına liderlik eden Bitcoin’in toplam piyasa değeri de bu artış ile birlikte 100 milyar doları aştı ve 101,6 milyar dolar seviyesine kadar ulaştı.

Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoin Fiyat Grafiği

SegWit2x ayrımı öncesinde Bitcoin’e olan rağbet gittikçe artıyor. 25 Ekim Çarşamba gerçekleşecek olan ayrım ile birlikte Bitcoin sahipleri aynı sayıda Bitcoin Gold’a da sahip olacaklar. Bitcoin Gold fiyatını ise uluslararası borsalardaki arz-talep dengesi belirleyecek.

Bu tarihe kadar Bitcoin’e olan rağbetin artacağı da göz önüne alınarak Bitcoin fiyatlarının da yükselmesi bekleniyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Doğa Teknolojiye İlham Veriyor Fosil kaynaklı enerjiden temiz enerjiye geçişte güneş enerjisi çok önemli bir rol üstlenirken güneş enerjisini daha verimli bir şekilde elde etmek için yapılan çalışmaların sayısı da her geçen gün artıyor. Bu araştırmalardan bir yenisine imza atan Karlsruhe...
Serkan Eser 21 Ekim 2017