Bitcoin ve Altcoin Milyarderi, BTC İçin Beklediği Seviyeyi Verdi!

Bitcoin is a Perfect Hedge Will Hit 500k in Coming Years
Bitcoin is a Perfect Hedge Will Hit 500k in Coming Years
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto milyarderlerden Mike Novogratz, sansasyonel bir görüş ileri sürerek Bitcoin (BTC)’in 500.000 dolara ulaşacağını tahmin etti. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) fiyatının birkaç yıl içinde 500.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Bitcoin için 500K öngören ünlü milyarder

Salı günü Bloomberg TV’deki görünümü sırasında Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC)’in beş yıl içinde 500.000 ABD doları seviyesine ulaşacağını tahmin etti. Kripto milyarder Mike Novogratz, amiral gemisi kripto paranın yukarıda belirtilen fiyat dönüm noktasına ulaşamaması durumunda benimseme döngüsünde kırılma olacağını kabul ediyor. Milyarder, Bitcoin (BTC)’in geçen yıl, 1990’lardaki internete kıyasla çok daha hızlı büyüdüğünü iddia ediyor. Mike Novogratz, “Bunun her yerde viral hale geldiğini görüyorum” dedi. Kripto para birimi patronu, hükümet tarafından kontrol edilmediği için Bitcoin (BTC)’i elmas ve altınla karşılaştırdı.

Balinalar BTC'lerini Satıyor! Bitcoin Ustası: Bunları Bekleyin

Bitcoin’in son koşusu, kripto patronuna göre Federal Rezerv‘in “sonsuza kadar para basacağı” anlatısıyla desteklendi. Fed şahinleştiğine göre, en büyük kripto para birimi düşüş eğiliminin ortasında. Novogratz, “Bitcoin’in bir duraklama alana kadar agresif bir şekilde toparlanabileceğini düşünmüyorum” dedi. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, milyarder, kripto piyasasının 2022’nin başlarında düşük performans göstereceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Milyarder Yatırımcı: Bitcoin Bu Hafta Çökecek!

Düzenleyici engeller ve BTC’nin seyri

Girişimci, son zamanlarda Bitcoin ile birlikte işlem gören Nasdaq teknoloji endeksinin baskı altında kalacağını tahmin ediyor. Novogratz’a göre kripto para devrimi sadece tek şeritte değil. Altcoinlerin, takas edilemeyen tokenlerin ve dolara sabitlenmiş stabilcoinlerin hızlı büyümesine dikkat çekti. Yine de, hala bazı düzenleyici engeller var. Novogratz, New York’un dönüm noktası kripto para birimi düzenleyici çerçevesi olan BitLicense’den kurtulmak için bir dava açtı. Ayrıca, tartışmalı uygulama yoluyla düzenleme stratejisi nedeniyle Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’a bir eleştiri yolladı. Aynı zamanda Novogratz, Biden yönetiminin kriptoyla ilgili yürütme emrini bir kez daha övdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin ve Altcoin Milyarderi, BTC İçin Beklediği Seviyeyi Verdi!