Bitcoin Sakin, Litecoin Yükseliyor!

mcgregor
mcgregor 28 Ağustos 2017
1 görüntülenme

Bitcoin Sakin, Litecoin Yükseliyor!

Son 24 saat içerisinde 4400 dolar seviyesini test eden Bitcoin şu sıralar 4317 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin günün başlangıcına göre ise yüzde 1 değer kaybetmiş durumda.

Ethereum yüzde 1,77’lik artışla 343,79 dolar, Bitcoin cash yüzde 2 azalışla 605,50 dolar, Ripple ise yüzde 0,73 azalış ile 0,199 dolardan işlem görüyor.

Günün dikkat çekici değişimi ise Litceoin’de. Litecoin yüzde 7,37 artarak 63,03 dolar seviyesine ulaştı ve yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Coinmarketcap verilerine göre kripto koinlerin toplam piyasa değeri ise 158 milyar dolara ulaşmış durumda.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Kuzey Kore Gerilimi ile Yüzde 1,5 Arttı Kuzey Kore’nin Japonya üzerinden balistik füze denemesinin ardından dolar hemen hemen bütün para birimleri karşısında değer kaybetti. Trump’ın açıklamalarıyla da gerileyen dolar son ayların en düşük seviyesine geriledi. Dolar endeksi son yılların en düşük seviyesi olan 91,2’ye...
Serkan Eser 29 Ağustos 2017