Bitcoin Fiyatı Hakkında Oldukça Olumlu Tahminlerde Bulunan 4 Kripto Uzmanı

Google News

BlackRock‘ın resmi Bitcoin açıklaması, Goldman Sachs CEO’su ve ETF haberleriyle birlikte Bitcoin fiyat grafiği nihayet yeniden yeşil rengi görmeye başladı.

Bu haberler kurumsal paranın kripto para furyasına katılma yolunda nasıl ilerleme katettiğini gösteren oldukça olumlu bir işaret. Bu iyi haberlerin yanı sıra Fortune’a göre milyarder yatırımcı Steve Cohen yakın zamanda Otonom Ortaklara; blokzincir ile ilgili şirketlerde hem kripto para hem de hisse elde eden serbest fona yatırım yapmak için Cohen Özel Girişim Ortaklığı’nı kurdu.

Kriptonun benimsenmesi ve bilinirliğinin artmasıyla birlikte Goldman Sachs’tan tutun New York Borsasına kadar birçok Wall Street şirketinden yöneticiler kripto hareketine katılmak ve finanın geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak için işlerinden ayrılıyor.

Bütün bu olaylar elbette kripto uzmanlarının geleceğe dönük olumlu fiyat beklentilerine yol açıyor. Bitcoin fiyatının bir gün 50 bin Dolar’dan 1 milyon Dolar’a kadar çıkabileceğini ve henüz yolun başında olduğumuzu belirten 4 kripto uzmanı şu isimler:

  • Tom Lee, Fundstrat analisti
  • Chamath Palihapitiya, Eski Facebook kıdemli yöneticisi, Social Capital CEO’su
  • Ran Neu-Ner, Onchain Capital’in Kurucu ve CEO’su
  • Arthur Hayes, BitMEX CEO’su

Derlediğimiz isimlerin Bitcoin ve kripto paraların gelecek fiyatlarıyla ilgili neler dediklerine gelin yakından bakalım:

Chamat Palihapitiya

“Bence bu (BTC) 3-4 yıl içerisinde 100.000 Dolar değerinde bir koin olacak. Hatta önümüzdeki 20 yıl içerisinde 1 Milyon Dolar’a çıktığını bile görebiliriz…”

Tom Lee

“Bitcoin dijital işlemler için oldukça mükemmel çalışıyor… Bitcoin üretmek şu anda 7 bin dolara mal oluyor ve sene sonuna kadar maliyet 9 bin doları bulacak. Fiyatın genelde madencilik maliyetinin en az 1.5 katı olduğunu düşünürsek BTC’nin yalnızca bu yıl sonu için bile 20.000 Doları görmesi işten bile değil.”

Ran Neu-Ner

“Kripto paralar için henüz başlangıç çizgisindeyiz. Teknoloji herkesin kullanması için henüz müsait değil; hesap açmak zor, ölçeklenebilirlik hala bir sorun. Evet yeni bir dijital altına, yeni bir değer saklama aracına sahibiz ki bence Bitcoin değer saklama aracı. Ancak oyun henüz başlamış değil…”

“Bence önümüzdeki yıllarda Bitcoin’e olan talep altından çok olacak.”

Arthur Hayes

“Bence sıradaki agresif boğa hareketi için yalnızca bir hareket kaldı. Bu bir ETF’nin SEC tarafından onay almasıyla olabilir. Bu şekilde Bitcoin fiyatı bu yılın sonunda 50 bin doları görebilir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku