Reklamı kapat

Ünlü Bitcoin Tahmincisi: Her Şeyi Satın! Yeni Dalga Geliyor

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
5 görüntülenme
Ünlü Bitcoin Tahmincisi: Her Şeyi Satın! Yeni Dalga Geliyor

Kripto para piyasası, bir süredir olumsuz bir duyguyla karşı karşıya. Bitcoin (BTC) ve birçok altcoin’in değeri düşüş yaşıyor. Bu sırada bir analist, piyasanın daha iyiye gitmeyeceği konusunda uyarıda bulunuyor. İşte detaylar…

Bitcoin tahmincisi, daha büyük bir çöküş bekliyor

Geçtiğimiz süreçte kripto piyasasına yönelik doğru tahminleriyle öne çıkan Crypto Capo, yeni yorumlarını aktardı. Bitcoin (BTC) ve kripto piyasasındaki çöküşü doğru tahmin etmesiyle geniş çapta tanınmıştı. Analist şimdi, traderların elindeki varlıkları satmasının daha iyi olacağını belirtiyor. Yani, yatırımcıların şimdilik piyasanın tamamen dışında kalmalarının olumlu olacağını aktarıyor.

7 Bitcoin Analisti: Şimdi Bu Seviyelere Hazır Olun!

Capo, kripto para piyasalarında yükseliş beklentisi için henüz erken olduğunu aktarıyor. Fiyatlarda, bir tur daha düşüş beklediğini söylüyor. Ayrıca analiste göre herkes, şu anda piyasalardan uzak durmalı. Capo, şu anda nihai bir kapitülasyon görülmesi olasılığının güçlü olduğuna işaret ediyor. Bunun ardında ise bir dizi faktörün olduğunu vurguluyor. Analistin dikkat çektiğ ive kapitülasyona işaret eden maddeler aşağıdaki şekilde:

  • Teknik faktörler kötü görünüyor (Fiyat Haziran’ın en düşük seviyesinin altında, indikatörler düşüş gösteriyor, fonlama oranları sıfırlanıyor).
  • Her zamanki gibi boğa tuzakları var, ama giderek daha çok zayıflıyor.
  • “Fırsatı kaçıracaksınız” gibi yorumlar yok.

BTC’de 11.000-14.000 dolar, ETH’de yüzde 40 düşüş beklentisi

Diğer yandan analist, BTC’nin destek bulmadan önce 11.000 ila 14.000 dolar arasında bir yere düştüğü olası senaryoya işaret ediyor. Aşağıdaki grafiği paylaşarak “bir grafik, bin kelimeye bedeldir” diyor. Capo, BTC için ana hedefinin 14.000 dolar olduğunu söylüyor. Fakat 13.500 dolar veya 12.500 dolar civarında bir kapitülasyon fitilinin de muhtemel olduğunu söylüyor.

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) hakkında ise Capo, ETH’nin ay sonundan önce üç haneli fiyatlara ineceğini düşünmekte. Coin’in 700-750 dolar aralığına gerileyeceğine inanmakta. Bu, mevcut fiyat seviyelerinden yüzde 40 kadar düşüşe işaret ediyor.

Capo’nun önceki tahminleri

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Crypto Capo, piyasadaki düşüşleri bilmekle ün kazandı. Crypto Capo, kripto para piyasasına yönelik doğru tahminleriyle geniş çapta takip edilmekte. Özellikle bu yıl, Haziran ayındaki kripto para çöküşünü doğru öngörmesiyle öne çıktı. Bu nedenle Capo’nun tahminleri, son zamanlarda, merakla beklenmekte. Çünkü yatırımcılar çöküşle karşı karşıya kaldıklarından, analistin açıklamalarına önem veriyor.

Bitcoin Bu Platformda 10 Bin Dolar! "Bu Dip Fiyatı Geliyor"

Capo’nun yıldızı yalnızca bu yılki çöküşü tahmin ederek parlamadı. Daha öncesinde analist, 2021’de BTC’nin 50.000 dolara düşeceğini öngörmüştü. Ayrıca yaklaşık üç yıl önce BTC’deki 3.500 dolara düşüşü doğru tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Gözler SHIB'te: Shiba Inu Mucidi Gizemli Tweet Attı!
Gözler SHIB’te: Shiba Inu Mucidi Gizemli Tweet Attı! En büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB)’nun kurucusu Shytoshi Kusama, gizemli bir tweet attı.  Tweet’i, birçok insanı şüpheye düşürdü. İşte detaylar… Shiba Inu kurucusundan gizemli tweet Shiba Inu’nun Shytoshi Kusama takma adlı lider geliştiricisi, SHIB...
Aslı Dinçer 2 hafta önce