Birçok Bitcoin Tahminleri Çıktı! ‘Sıradaki Seviyeler Bunlar’

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 4 gün önce
639 görüntülenme
Bitcoin Tahminleri Çıktı Seviyeler Bunlar

İsabetli tahminleriyle ünlenen iki kripto analisti, Bitcoin (BTC) için kartlarda meteorik bir yükselişin olabileceğini düşünüyor. Lider kriptonun son yıllarda bir dizi kıyamet senaryosundan sağ çıkması, 6 haneli fiyat hedeflerini her zamankinden daha güçlü kılabilir…

DonAlt, Bitcoin’in artık gerçek bir hikaye sahip olduğunu söylüyor

Geçen yılın sonlarında dip bölgeden yüklü miktarda Bitcoin satın alan kripto analisti, ABD bankacılık krizi ışında BTC tahminlerini güncelledi. Donalt’a göre Bitcoin şimdi ABD ve dünyadaki bankacılık krizi ardından gerçek bir hikayeye sahip.

Kripto analisti bu noktada, BTC’nin bir daha asla 20.000 doların altına düşmeyeceğine inanıyor. Ayıların bir daha yeni diplerden BTC satın alamayacağını söylüyor. Analistin isabetli tahminlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz.

Donalt ayrıca, BTC satın almaya devam edeceğini, nihai hedefinin 100.000 dolar olduğunu söylüyor. Analistin dikkat çektiği nokta, aşağıda sıraladığı tüm yüksek profilli iflaslara rağmen Bitcoin’in neredeyse 30.000 dolara yaklaşması. Donalt’in Bitcoin’in gerçek gücünü gösterdiğini düşündüğü olaylar şu şekilde:

 • Luna çöktü
 • 3AC yok oldu
 • Celsius patladı
 • Blockfi yok edildi
 • Voyager ortalığı karıştırdı
 • FTX çöktü
 • Genesis öldürüldü
 • Bitzlato elimizden alındı
 • ​​ABD kripto bankaları kapatıldı
 • Agresif SEC müdahalesi

Bitcoin birkaç ay sürecek boğa piyasasına başlamış olabilir

Bir diğer kripto analisti Credible tarafından ortaya atılan bu iddia, Bitcoin’in 26.400 dolara temas ettiği son rallisiyle destekleniyor. Kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) kısa bir konsolidasyon döneminden sonra meteorik bir yükseliş yaşayacağına inanıyor. En son tweet’lerinde paylaştığı videoda anlattığı senaryoda, Bitcoin geçici olarak 25.600 dolarda dirençle karşılaşıyor, daha sonra 20.000 dolardan destek bulup kademeli olarak eski zirvelerine geri dönüyor:

Kripto analistine göre, geri çekilme büyük olasılıkla 40.000 dolara varan büyük bir Bitcoin rallisine yol açacak:

Potansiyel olarak bu yüksek seviyeleri 25.600 dolara çıkarabilir ve sonra geri gelebiliriz. Buradaki 22.000 dolarlık alan şimdi önemli bir destek olacak… Dolayısıyla, bu zirveleri alıp buraya gelmemiz ve biraz daha konsolide olmamız, belki burada dolaşıp sonra daha kademeli bir yükseliş için devam etmemiz kesinlikle mümkün.

Ayılar bu seviyeleri bir daha asla göremeyebilir

Credible, BTC’nin son gücü göz önüne alındığında, 18.000 dolara düşüşün artık mümkün olmadığını düşünüyor:

Bu seviyelerin (18.000 dolar) yeniden test edilmesini göz ardı edemem. Yine, bu seviyeleri yeniden test etmek mantıklıdır. Ancak bu güç ve bu yukarı yönlü hareketin saldırganlığıyla, bu tür bir yeniden testi biraz daha az olası hale getiren başka senaryolar sunuyor.

Credible, yukarıdaki grafikte gösterdiği gibi yükselen bir Bitcoin durumunda, fiyatın 40.000 dolar hedefine doğru patlamadan önce 25.000 dolarlık fiyat seviyesinin üzerinde birleşeceğine inanıyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere BTC, 14 Mart’taki rallinin ardından 25.000 dolar bölgesindeki konumunu koruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
 • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

5 NFT Coini Açıkladı: Güçlüler
Analist Radarındaki 5 NFT Coini Açıkladı: Güçlüler! 12-14 Mart tarihleri arasında gerçekleşen kripto rallisi sadece Bitcoin (BTC) üzerinde etkili değildi. Kripto analisti Ben GCrypto tarafından vurgulanan bu 5 NFT coini, yüzde 30’ı aşan kazançlarıyla öne çıkıyor. İşte son kripto rallisinin öne çıkan projeleri LunarCrush...
Buğra Çağlar 4 gün önce