Reklamı kapat

Bitcoin Teknik Analizi – İndikatörler Neyi Gösteriyor

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 25 Mayıs 2018
45 görüntülenme

Nisan ayında yaşadığı artış sonrası mayıs ayında bir düzeltme yaşayan bitcoin şu sıralar 7,489 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto koin bu hafta içerisinde yüzde 6, son 30 gün içerisinde ise yüzde 15 seviyelerinde bir değer kaybı yaşadı;

Bitcoin Fiyat

Bitcoin Fiyat

Peki İndikatörler Neyi Gösteriyor?

BTC/USD

BTC/USD

Daha önce de bahsettiğimiz gibi KIRMIZI trend çizgisi kriptik bir önem taşıyordu ancak bitcoin  burayı aşağı kırarak bir sonraki kritik destek noktası olan MAVİ trend çizgisine doğru yola çıktı.

Bir sonraki temel destek hattımız 7k, bu hattın üzerinde kalacağımızı izlememiz lazım.

KillerFckr indikatörümüz hala KIRMIZI, biz bu indikatör YEŞİL’e dönene kadar kısa vadede pozitif değiliz.

Daha fazlası için;

Kripto Koin Telegram Kanalımıza Katılın

CryptoCholics Telegram Sohbet Grubuna Katılın

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

IOTA İle Birleşmiş Milletler İş Birliğine Gidiyor Birleşmiş Milletler ve IOTA yeni bir anlaşmaya imza atarak yenilikçi kayıt zinciri platformu kullanarak ne tür teknolojik gelişmelere gidilebileceği konusunda bir çalışma başlattılar. Birleşmiş Milletler’in resmi bloğundan duyurduğu üzere organizasyon blok zincirini daha iyi anlayarak bu teknolojiyi...
Serkan Eser 25 Mayıs 2018