Bitcoin Token Nedir?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 24 Mart 2018
4 görüntülenme

BitcoinToken BTK nedir? BitcoinToken blockchain teknolojisinde merkezsiz bir para birimidir ve açık kaynaklıdır. Topluluk tarafından işletilir ve korunur. Şahıslar tarafından sahip olunan bir finans sistemi ve bir para birimidir.

Neden Bitcointoken BTK?

Bitcoin´un geniş topluluklar tarafından benimsenmesi üzerine ölçeklendirdik, para transferi ücretleri
konusundaki problemler Bitcoin´un günlük yaşamda kullanılmasını zorlaştırdı. Networku ayakta tutmak için sarf edilen kazıma ücretleri enerji tüketiminde astronomik rakamlara ulaştı. TX için beklenilen zaman (günde 30 dakika ve üzeri) ve ücretler para birimini günlük transferler için kullanılamaz hale getirdi.

Bu ve benzeri problemler BitcoinToken BTK oluşumunda bizlere ilham kaynağı oldu. Bitcoin ile ilgili bu problemlere rağmen birçok yatırımcı halen BTC pazarına girmeye çalışıyor. Bu sorunlara bir çözüm olma açısından BTK Bitcoin’in kolay, hızlı, düşük maliyetli ve etkili kullanılması için bir platform olarak tanıtıldı. VİZYONUMUZ Kripto para dünyasının bir rahatsızlığı ise teknik ve karmaşık dilidir. İnanıyoruz ki blockchain teknolojisi büyük kitlelere daha basit ve daha az karmaşık olarak takdim edilebilir. Bizler topluluk tarafından işletiliyoruz ve açık kaynak sisteminin sınırlarını belirleyerek geniş yatırımcı ve merkezleşmiş zümre tarafından değil, topluluk tarafından kontrol edilmesini
kalıcılaştırmak istiyoruz. BitcoinToken Pazari BitcoinToken alım satım için 3 Exchange´de işlem görmekte bunlar ForkDelta, TokenStore ve Stocks.exchange. Daha büyük borsalar için görüşmeler devam etmekte ve Türkiye’de bile Coin Borsalarına girmek istiyoruz.

Telegram Grubu’na Katılarak Airdroplardan Haberdar Olun: https://t.me/joinchat/HLlnQw9SOw6HzYIehZOCMw

BTK kisa özeti;

Hedefler ve Proje 2018-2020

* E-ticaret Uygulamaları *Teknolojik Gelişimler * Kullanıcıları Eğitme * Dünya Çapında Topluluk *
Kullanılabilirlik *PROJE ÇEHRESİ* * Anonimlik * Merkezsizlik * Açık Kaynak * Büyük Ön-Kazımalar Yok * Büyük Airdrop * Topluluk * Kitle Adaptasyonu * Basitlik

Biz kimseyi BTK almasında teşvik etmiyoruz aksine bizim Projemizde bize yardımcı olanlara ufak BTK ödemeleri yapıyoruz. Sürekli BTK Toplumu içinde görevler oluşturulmakta çünkü hedefimiz kuvvetli bir toplum.

Dolandırıcılık ve sahtekârlık çok yaygın olduğu içinde biz de Büyük Ön-Kazımalar ve
Ön-Satışlar yoktur. Sahte Blockchain, Coin ve Multi-Level-Marketing sistemleri ile çalışan Şirketlerle her türlü karşıyız!

BitcoinToken BTK ulaşım Sayfamız https://btk.community/

Tartışma, bilgi ve haber için Forum https://www.btk.community/talk/

Türkiye için temsilcimize ulaşın sorularınızı severek cevaplayacaktır Instagram:
https://www.instagram.com/bariskhj/ Twitter ve

BTK Forum´da @bariskhwaj

*YASAL SORUMLULUK SINIRI / FERAGAT*

BitcoinToken ürünlerini takdim etmek için sadece bilgi amaçlı oluşturulmuştur. Satın alma mecburiyeti yoktur. Projeye katılıp katılmama bazında zorunluluk yoktur. BitcoinToken almandan önce ülkenizdeki kanunları gözden geçirmeniz sizin sorumluluğunuz altındadır. Bu dokümanın şartlarını okuyup, anlayıp https://btk.community/bitcointoken-whitepaper.pdf projeye katılmadan önce kabul etmelisiniz.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İzinli Blokzincir Nedir? Normalde, blokzincir teknolojisinin en önemli örneği olan bitcoinde, ağa katılmak ya da işlem yapmak için herhangi bir otoriteden izin almaya gerek yoktur. Herkes istediği zaman ağa katılıp istediği zaman ağdan çıkabilir. Fakat son zamanlarda bildiğimiz “açık blokzincir”...
Ad Soyad 25 Mart 2018