XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bitcoin ve Altcoinler Yeniden Yükseliyor!

mcgregor
mcgregor 6 Eylül 2017
21 görüntülenme

Çin’in ICO Yasağının Etkileri Azalıyor

Çin’in ICO yasağından sonra hızlı bir düşüş yaşayan ve dün de bu düşüşe devam eden kripto paralar bugün bu negatif eğimi durdurmuşa benziyor.

Bitcoin yüzde 8 artarak 4500 dolar seviyesini tekrardan test etmeye başladı.

Altcoinler de Yükselişte

ICO piyasasının direk etkilediği Ethereum ise yüzde 12’lik artış ile 325 dolar seviyesine kadar ulaştı.

En büyük piyasa hacmine sahip kripto coinlerden Bitcoin Cash yüzde 11, Ripple yüzde 8, Litecoin de yüzde 16 artış sağladı.

Öte yandan OmiseGo yüzde 27’lik piyasa artışı ile Çin’in ICO yasağından etkilenmeyeceği söylentilerini doğruladı.

En yüksek artışı ile yüzde 57 ile Komodo gerçekleştirdi.

Kripto Coin 06.09.2017

Kripto Coin 06.09.2017

Dijital paraların hacmi bu artış ile birlikte 157 milyar dolar seviyesine kadar ulaşmış oldu. ICO yasağı sonrası bu hacim 142 milyar dolar seviyesine kadar gerilemişti.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

HSBC ve Barclays yeni bir kripto para projesine katılıyor HSBC ve Barclays, bankalar için birbirleriyle iş yapmalarını sağlayacak kripto para projesine katılıyorlar Dünyanın en büyük bankalarından birçoğu bugün, merkez bankalarının para birimi göndermesini kolaylaştırmaya yönelik bir projeyi ilerletmek için bir dizi adım ortaya koyuyor. USC (Utility...
sagalass 6 Eylül 2017