2 Analist, Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Belirledi!

btc 1
btc 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Scott Melker’e göre Solana, FTT ve iki ek Altcoin piyasa düşüşlerinden kurtuldu. Kripto stratejisti ve trader Scott Melker, Solana, FTX Token ve diğer iki kripto paranın düşüş trendlerinden çıktığını söylüyor. Bitcoin değerlendirmelerinde de bulunan ünlü kripto analisti, Ethereum‘un potansiyel olarak 5.000 dolara ulaşmaktan bir direnç uzakta olduğunu söyledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Yükselecek altcoinler

Yeni bir videoda Melker, 105.000 YouTube abonesine akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) pazar çöküşünden çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söylüyor. Melker “Solana bu [azalan] mavi çizgiyi kırdı, destek olarak yeniden test etti, yukarı çıktı, hedef burada tüm zamanların en yüksek seviyelerindeydi.” Traderın düzeltmesinin sona erdiğini söylediği bir diğer kripto para, kripto türevleri borsası FTX’in yardımcı tokeni olan FTT. Melker’e göre FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde sıçramasının ardından yükselişe geçiyor. Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef FTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolar ve şu anki 56 dolardan %51’in üzerinde bir potansiyel hamleye işaret eder.

Sıradaki, Melker’in hem FTT hem de SOL’un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Melker, “MATIC, şu anda o mavi çizgiyi kırıyorum diyor. Aynı fikirdeyim” dedi. Melker’in grafiği, MATIC’in bir sonraki direncine 1,70 dolarda bir ralli için hazırlandığını ve 1,31 dolarlık fiyatından yaklaşık %30’luk bir kazancı temsil ettiğini gösteriyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para, akıllı sözleşme platformu Fantom‘dur (FTM). Melker’e göre, FTM de diyagonal direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor. Analist,  “FTM, bu bir girişti (1,25 dolar). Direnç yoluyla kırılma. Destek olarak yeniden test edin. Yukarı çıkıyoruz” diyor. Kripto traderin grafiğine göre, FTM hedefine 1,94 dolardan yükselmeye hazırlanıyor. FTM şu anda 1,40 dolardan el değiştiriyor ve bu da altcoin’e Melker’in hedefine göre %30 artış sağlıyor.

Öte yandan, ünlü kripto analisti, Ethereum’un potansiyel olarak 5.000 dolara ulaşmaktan bir direnç uzakta olduğunu söyledi. Üst düzey bir kripto stratejisti ve traderı, önümüzdeki günlerde en büyük iki kripto vparanın rallileri ateşlediğini gördüğü için hem Ethereum hem de Bitcoin’de bullish. Yeni bir strateji oturumunda, sektörde Cred olarak bilinen trader, Ethereum’un direncini tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru 4.000 dolardan kıracağını tahmin ediyor. Analist şöyle diyor: “En azından dirençleri kırmaya başlarsak ve yukarı çıkarsak 4.400 dolara gideceğimizi düşünürdüm. Belki sadece 4.600 dolara, 4.800 dolara [ve] 5.000 dolara gider.” Cred, Ethereum konusunda iyimser olsa da, önde gelen akıllı sözleşme platformunun hedeflerine ulaştıktan sonra düzeltebileceğini kabul ediyor.

Bitcoin (BTC)’de durum

Bitcoin’e gelince, Cred, kripto paranın güçlü dalgalanmalar için hazırlandığını söylerken, BTC‘nin her yükselişini tamamladığında traderların düşüşe geçeceğini tahmin ediyor. Analist diyor ki:

Burada bir çift tepemiz varmış gibi görünmeye başlıyor ve bu muhtemelen geçerli olmayacak çünkü bu çift tepeler, S&P [500] sadece mega düşüşler olmadıkça nadiren tutuyor. Ama sonra burada bir çift tepeniz var (52.000 dolar). Bu gerçekten birbirine yakın. Bunu bozmamak pek mantıklı değil. Böylece başka bir üçüncü itiş yaparsınız. Bu bir haftaysa belki biraz daha aşağı ineriz ama genel olarak bu bana çıkmak istiyor gibi görünüyor.

Cred, Bitcoin 44.000 doların üzerinde olduğu sürece, önde gelen kripto para biriminde düşüşe geçmektense yükselişe geçmenin daha mantıklı olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist, Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Belirledi!