BTC/TRY63,807.00
BTC/USDT9,220.00
ETH/TRY1,658.00
LTC/TRY302.30
NEO/TRY75.15

Blockchain, üçüncü tarafların açık bir defter olduğu için ne kadar zengin olduğunuzu bilmelerini sağlar. Tıpkı banka ekstrenizi yabancıların bile ona bakabileceği ve finansal değerinizi bildiği bir yerde tuttuğunuz gibi. Gizliliğimizin sürekli olarak tehlikeye girdiği bir çağda, önemli miktarda Bitcoin ve Ethereum’a sahip olan bir kimse başkalarının bunları bilmesini istemez.

Şu ana kadar hiç kripto para birimi ile bir ürün satın aldınız mı? Bir borsa kullandığınızda bile, cüzdan kimliğiniz sizi istenmeyen incelemeye maruz bırakabilir ve önemli miktarda kripto paraya sahip cüzdanınız olduğu açığa çıkar. Bu kişilerin bazıları, web siteleri üzerinden alışveriş yaparken veya başka işlemler yaparken cüzdan adresinize erişir.

Ayrıca, her web sitesi kimlik bilgilerinizi veritabanına kaydeder, böylece veri sızıntıları, hack’ler veya mal, hizmet, barındırma vb. satın aldığınız bu web sitesinin güvenilmeyen çalışanları, kimlik bilgilerinizi kişisel BTC veya ETH adresinize bağlayabilir ve bu bilgileri kötü amaçlar için kullanabilir.

Gizliliğinizin korunmasını ve paranızın güvende olmasını sağlamak için bir mikser (karıştırıcı) hizmetlerine ihtiyaç duymanızın nedenlerinden bazıları şunlardır. Bitcoinmix.org, hassas verilerinizin korunmasını sağlayacak bir Ethereum ve Bitcoin Mikseridir. Platformun hizmetleri, kullanıcıların birincil cüzdan adreslerini göstermeden para göndermelerine ve almalarına olanak tanır.

Bitcoinmix.org, kullanıcının kimliğini meraklı gözlerden gizlemek için benzersiz bir algoritma kullanan bir Bitcoin ve Ethereum mikseri. Bu, mikseri kimliğinizin tehlikeye gireceği konusunda en ufak bir endişe duymadan bitcoin veya ethereum göndermek veya almak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda, rastgele bir kişinin cüzdanınızdaki bitcoin veya ethereum hacmini görüntülemek için erişim sağlayamayacağı anlamına de geliyor.

Birçok kripto para birimi kullanıcısı anonim olarak kullanılabileceğini düşünüyor. Ancak bu, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi en popüler olanlar için geçerli değildir. Bitcoinmix gibi iyi bir kripto mikseri, bu kripto para birimlerini kullanırken gizliliğinizin korunmasını sağlar.

Bitcoin karıştırıcılar veya mikserler aynnı değiller. Blockchain analizindeki ilerlemelerle, işlem yaparken sizi anonim tutmak için iyi mikserleri kullanmanız gerekir. Kötü algoritmalara sahip mikserlerin kullanılması, sizin gizliliğinizi sağlama adına bir katkı sağlamaz. Bu yüzden topluluk, kanıtlanmış gizleme sistemi ile Bitcoinmix’e güveniyor. Bilgisayar korsanlarını uzak tutmak her çabaya değer. Bitcoinmix hizmet ücreti genellikle yüzde 5’ten düşüktür, ancak üzerinden yapılan her işlemin izinin zor olmasını sağlar. Hizmet, kullanıcıların kişisel bilgilerini depolamaz, bu nedenle kullanımı çok güvenlidir.