XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bitcoin ve Ethereum Kuzey Kore Gerilimi ile Hızla Yükseliyor

mcgregor
mcgregor 29 Ağustos 2017
5 görüntülenme

Bitcoin Hızla Yükseliyor!

4 hafta önce Bitcoin Cash’ten ayrılan bitcoin, hızla yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aya göre neredeyse yüzde 70 artış sağlayan Bitcoin, küresel istikrarsızlık, Kuzey Kore- Amerika- Japonya hattındaki gerilim ile de yüzde 6,5 değer kazandı. Gün içerisinde 4703 doları gören bitcoin, şu sıralar 4576,77 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Cash Değer Kaybediyor

Diğer yandan bitcoin cash ise hızlı yükselişinden sonra 18 Ağustos’tan bu yana en düşük seviyesi olan 540,845 dolara kadar geriledi. Kripto koin şu sıralar da 541 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Ethereum Yükselişte

Bitcoin gibi pozitif bir eğim ile güne devam eden Ethereum ise bugün dolar karşısında yüzde 7,74 değer kazandı. Ethereum/dolar şu sıralar 373,61 seviyelerinde.  Ethereum böylece tarihindeki en yüksek değerlerden birisine ulaşmış oldu.

Küresel piyasalardaki hareketlilik devam ederken Bitcoin ve ethereum kullanıcılarına güven vermeye devam ediyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dubai Ripple’ı ödeme yöntemi olarak kullanacak Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük forex ve havale evinde, gerçek zamanlı sınır ötesi ödemeler için Blockchain teknolojisi kullanılacak. Kullanılması planlanan kripto koin ise FinTech firması ürünü Ripple. Bölgesel yayın olan Arabian Business tarafından yayınlanan bir rapora göre,...
Kriptokoin 30 Ağustos 2017