Reklamı kapat

Uzmanlara Göre Bitcoin Yatırımı Yapmak İçin Henüz Çok Geç Değil!

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 22 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara ulaşan Bitcoin halkın dikkatini çekmişti. O zamandan beri dünyanın en büyük kripto para birimi, değerinin yaklaşık %70’ini kaybetti, ancak uzmanlar bunun hala çok cazip bir yatırım olduğunu söylüyor.

Bunun dört nedeni var.

Fundstrat Global Advisors’in baş analisti Tom Lee, BTC’nin şu anda 200 günlük hareketli ortalamasının %30’unu aştığını kaydetti – ki bu da oldukça olumlu bir sinyal.

Lee ayrıca teknik analizlerin çok daha olumlu görünmeye başladığını ve olumlu haber dalgasının da rol oynadığını tekrarladı.

Dijital Para Birimi Grubunun eski Bitcoin yatırımcısı olan Barry Silbert’e göre – 2019 Bitcoin için büyük bir yıl olacak, çünkü kurumsal yatırımlar altyapı hazırlığına başlayacak.

Patrick Gray: “Büyüme Potansiyeli Çok Büyük”

Bitcoin, Ocak’taki tüm zamanların en yüksek değerinin %70’ini kaybetmesine rağmen, 2017’nin başlangıcına göre hala büyük bir büyüme kaydetti. Dahası, dünyanın en büyük kripto parası, Amazon, JD.Com ve iQiyi gibi önde gelen bazı geleneksel şirketleri büyük bir farkla geride bıraktı.

HashChain Technology CEO’su Patrick Gray şunları söyledi:

“Kripto para benimsenmesi şu anda %0.2 ve yılda %100 oranında ikiye katlanıyor. Bazı aksaklıklara rağmen, bu tür bir büyüme oranı göz ardı edilmemeli.”

Uzun zamandır Bitcoin ayısı olan BK Asset Management’daki FX Strategy’nin Genel Müdürü Boris Schlossberg, ilk ve en önemli kripto para olan Bitcoin’in son rallisine büyük değer verdi.

Schlossberg ayrıca, blokzincir teknolojisinin “ana akım finans endüstrisinde giderek daha fazla yerleşik hale gelmesi” nedeniyle “gelecekte değer biriktirme deposu olarak görülebilir” dedi.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

“EOS Çok Yakında Saniyede 50.000 İşlem Gerçekleştirecek” Milyarder ve eski hedge fonu yöneticisi Mike Novogratz, EOS’un şu andan itibaren birkaç ay içinde saniyede 50.000 işlem gerçekleştirebileceğini söyledi. Novogratz’un ticaret bankası olan Galaxy Digital’in risk sermayesi kolu, platformu büyütmek ve yeni blokzinciri geliştirmek isteyen şirketlere...
İmge Açıkbaş 22 Temmuz 2018