Bitcoin Yükselirken Bu 5 Altcoin’i Roketledi: Zirveleri Gördüler!

unnamed 1
unnamed 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AXS, LUNA ve birkaç altcoin projesi, Bitcoin fiyatı 49.200 dolara yükselmesinden kısa bir süre sonra yeni ATH’lerini kaydetti. Geçtiğimiz saatlerde Bitcoin boğaları, fiyatı 49.000 dolar üzerine çıkararak ayılara meydan okudular. Bu 5 altcoin projesi de geri kalmadı…

Bitcoin boğaları hızlı davrandı!

TradingView verileri, tavan seviyesi 48.200 dolar olan dar bir aralıkta zaman geçirdikten sonra, Bitcoin boğalarının 40.890 dolar gibi dip bir seviyeden %20 patlamayla 29 Eylül’de 49.242 doları kırdığını gösteriyor. Hafta içi fiyat hareketlerinde, Çin baskıları piyasa ivmesini etkilemiş ve düşüşlerle ve yatay fiyat hareketiyle dolu bir hafta geçirmiştik. Bu karamsar süreç, hafta sonunda yukarı yönlü çözüldü. Nedenlerinden biri, FED’in kripto para birimlerini yasaklama konusunda bir niyeti olmadığını doğrulayan ABD Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın açıklamalarıydı. Ardından BTC fiyatı dalgalandı ve piyasa değerine göre en büyük 200 kripto para birimini de arkasına aldı. Gün içinde tablolar yeşidi. Bitcoin başta olmak üzere, ilk 10 altcoin’in çoğu haftalık kazancını %10’a yaklaştırdı.

3 Analist, Bitcoin Fiyatını Yorumladı:

Altcoin projeleri hangi seviyeleri kaydetti?

Terra (LUNA) yükseliş oranında diğer altcoin projelerini geride bıraktı. Sadece 2 Ekim’de 37.52 dolardan %23.34 yükseldi ve 46.09 dolar ATH’sini 3 Ekim sabahı kaydetti. Secret Network (SCRT) de %20.3 kazanç elde etmek için ralli yaptı ve 3.07 dolarla günün en yüksek seviyesine ulaştı. Diğer kayda değer artışlar arasında Shiba Inu (SHIB) için %13’lük, Tezos (XTZ) ve Axie Infinity (AXS) fiyatlarında %12,4’lük artışlar yer alıyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Yükselirken Bu 5 Altcoin’i Roketledi: Zirveleri Gördüler!