Bitcoin yüzde 10 değer kazanarak 6300 dolar seviyesine ulaştı!

0 görüntülenme

Bitcoin Gold hard forku sonrasında 5500 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin, son saatlerde hızlı bir şekilde yükseliyor. Kripto para gün içerisinde yüzde 10 değer kazanarak 6300 dolar seviyesine kadar yükseldi;

Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoin Fiyat Grafiği

Hızlı pump-dump etkisinin altına girmiş gibi görünen Bitcoin’in fiyatı 6300 dolar seviyesine ulaştıktan sonra, kullanıcıların kar etme isteğiyle birlikte “sat” işlemlerine yoğunlaşması ile şu sıralar 6250 dolar seviyesine gerilemiş durumda.

Güne 5700 dolar seviyesinden başlayan Bitcoin bu artış ile birlikte yatırımcısına yeniden yüzde 10’a yakın kazanç sağladı.

SegWit2x öncesinde Bitcoin’in topluluğu 2x’e karşı birleşmiş gibi görünüyor. 

Kripto Koin olarak yaptığımız ankette ise SegWit2x sonrası Bitcoin’in fiyatının 6500 dolar seviyesinin üstünde olacağı öngörülüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

[poll id=”2″]

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Mutlaka İzlemeniz Gereken Bitcoin Belgeseli: Banking on Bitcoin 2016 yılında çekimleri tamamlanan belgesel, Bitcoin’in yaratılış sürecinden ilk yıllarındaki popülarite artışına ve bu popülarite artışının Bitcoin’i piyasaya entegre eden kişileri nasıl hapse düşürdüğüne kadar değiniyor. Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto‘nun kimliğine ve Bitcoin’in altında yatan felsefeye de...
mcgregor 30 Ekim 2017