Tüyler Ürperten Olay: Bitcoin Yüzünden Karısını Vurdu!

Bitcoin Used in Murder Plan as Woman Pleads Guilty
Bitcoin Used in Murder Plan as Woman Pleads Guilty
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Indiana, Harrison County’de bir adam, karısını yüzünden vurmasının ardından, cinayete teşebbüs de dahil olmak üzere birçok suçlamayla karşı karşıya. Çarşamba günü saat 17.15 civarında, Palmyra’daki Hamby Yolu üzerindeki bir eve çağrılan polis memurları, burada kocası tarafından 40 kalibrelik bir tabancayla yüzünden vurulmuş bir kadın buldular. Mahkeme belgelerine göre vurulan kadın, memurlara, kocasının kendisini bir tür kripto para birimi olan Bitcoin nedeniyle vurduğunu belirten bir not yazdı. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Notta Bitcoin nedeniyle denilse de olay henüz tam olarak aydınlatılmış değil

Yetkililer, ilk müdahale ekipleri geldiğinde evde üç kişinin bulunduğunu ve aralarında polis memurlarına “Babam annemi vurdu” diyen 3 yaşındaki bir çocuğun da olduğunu söyledi. Polis memurları, kadının kocası Darrell Bullion’u tutukladı. Zanlı, cinayete teşebbüsün yanı sıra, ağırlaştırılmış darp, ev içi darp, ateşli silahla cezai tedbirsizlik, ateşli silah doğrultma ve bakmakla yükümlü olduğu kişiyi ihmal etmekle suçlanıyor. Harrison County Savcısı Otto Schalk, şu açıklamayı yaptı:

Tanık ifadelerine dayanarak, cinayete teşebbüs olduğuna inanıyoruz.

Bitcoin

Harrison County Savcısı, kurbanın hastanede olduğunu ve daha kolay iletişim kurabildiğinde daha fazlasını öğrenmeyi umduğunu belirtti. Savcı Otto Schalk, açıklamasına söyle devam etti:

Bu davadaki kurban çenesinde ve ağzında olağanüstü bir travma yaşadı ve sonuç olarak bu durumda iletişim kurmanın ne kadar zor olduğunu hayal edebilirsiniz. Bu suçlamaları yaptığımız sırada iletişim yalnızca el yazısıyla sınırlıydı. Ve iyileşme sürecine başlarken, o silah patlamasına neden olan bütün olaylar hakkında, daha fazla şey öğreneceğimiz konusunda iyimseriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tüyler Ürperten Olay: Bitcoin Yüzünden Karısını Vurdu!