Bitcoin’den Yeni Rekor 4800 Dolar!

mcgregor
mcgregor 1 Eylül 2017
6 görüntülenme

Bitcoin hızla yükselmeye devam ediyor. Kripto coinin değeri rekor seviye olan 4800 dolara ulaşmış durumda.

Uluslararası krizden karlı çıkan bitcoin, değerine değer katıyor.

Charlie Shrem’in yaptığı 100.000 doların altındaki her fiyat uzuzdur açıklaması da kripto parayı ateşlemişe benziyor. Charlie Shrem yaptığı açıklamada “Dünya üzerinde sadece 21 milyon olacak ve bu yüzden bitcoini almak gittikçe zorlaşacak. O yüzden şansınız varken alın çünkü 100.000 doların altındaki her fiyat aslında ucuz” diye ekleyerek kullanıcıları ve piyasayı ateşlemişti.

Bitcoinin piyasa değeri bir kaç gün içinde önce 4300 dolar seviyesinden 4500 dolar seviyesine, sonrasında ise 4800 dolar seviyesine kadar yükselmiş bu sayede rekor değere ulaşmıştı.

Bitcoin 79 milyar dolarlık market hacmi ile en büyük piyasa hacmine sahip dijital para olma özelliğini sürdürüyor.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Hızla Yükselen Japon Kripto Coin – NEM Kripto coinler hayatımızda gün geçtikçe daha fazla yer kaplamaya başlarken dünya üzerindeki dijital para birimlerinin sayısı da 800’ü aşmış durumda. Bugün bu 800 altcoinden yüksek piyasa hacmine ve potansiyele sahip NEM (XEM)’e değineceğiz. 2017’nin başlarında değeri 0,003...
Serkan Eser 2 Eylül 2017