Bitcoin’den Yeni Rekor: 6000$

Google News

Geçtiğimiz ay içerisinde yüzde 50’nin üzerinde değer kazanan Bitcoin bugün de yüzde 5’in üzerinde değer kazanarak ilk defa 6000 dolar seviyesini test etti.

Bitcoin Fiyat Grafiği
Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoin Gold ayrımı öncesinde kullanıcıların Bitcoin’e olan rağbetinin artmasıyla birlikte kripto para gün içerisinde hızlı bir şekilde değer kazandı.

25 Ekim Çarşamba gerçekleşecek olan hard fork ile birlikte bu tarihte Bitcoin sahibi olan kullanıcılar aynı sayıda Bitcoin Gold’a da sahip olacaklar.

Bitcoin Gold’un fiyatı için ise tahmin edilen fiyat dilimi şimdilik 500 doların altı olarak kabul görüyor, siz de fiyat tahmininizi eklemeyi unutmayın;

Bitcoin’in fiyatındaki bu artış ile birlikte kripto koinin toplam piyasa hacmi coinmarketcap verilerine göre 100 milyar dolar seviyesine kadar ulaştı. Bu artış ile birlikte kripto paraların toplam market hacmi de 169 milyar dolar seviyesinden 174 milyar dolar seviyesine kadar yükselmiş oldu.

Bitcoin fiyatının 25 Ekim Çarşamba tarihine kadar pozitif bir şekilde ilerlemesi muhtemel.

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku