XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bitcoin’in Değeri 3 Seneye 20.000 Doları Bulabilir

Kriptokoin
Kriptokoin 27 Ağustos 2017
6 görüntülenme

Bitcoin, son zamanlarda durdurulamayan bir yükseliş eğiminde. Bugün, dünyanın ilk ve en popüler şifreleme kripto koinin değeri 4.500 dolar civarunda. Bitcoin şimdi altından üç kat daha değerli. Ve bir uzmana göre, Standpoint Research’ten Ronnie Moas, buzdağının hala ucunu görebiliyoruz.

Moas, CoinDesk ile kripto market için yaptığı tahmin hakkında konuştu. Önümüzdeki 10 yıl içinde şu anki durumu 150 milyar dolar tüm kripto para birimlerinin 2 trilyon dolara yükseleceğini öngörüyor. Moas kripto pazarı ile 1990’ların “nokta-com patlaması” arasında doğrudan bir paralellik görüyor.

Ben Bitcoin’in Amazon veya Google’dan daha etkili bir rekora sahip olmasından endişe etmiyorum. Google hisse senetleri fiyatları yüzlerce katına çıktığında ve 200 $ ‘lık seviyeye ulaştığında geri düşeceği söylentileri yayılıyordu. Bugün, bu hisse senetlerinin her ikisi de 900 $ ‘ın üzerindedir. Soru nerede olduğumuz değil – nereye gideceğiz? Balonun içerisinde olduğumuzu sanmıyorum. ”

Bitcoin Neden Balon Değil – https://kriptokoin.com/bitcoin-neden-balon-degil/

Bitcoin’in Değeri 15-20 Bin Doları Bulacak

Özellikle bitcoinin değer kazanacağını belirten Moas önümüzdeki üç yıl içerisinde bitcoinin değerini 15,000 ila 20,000 ABD doları seviyelerine ulaşacağını öngörüyor.

2008 mortgage krizini öngören bir yatırımcı olan Peter Schiff’in de içerisinde olduğu bir grup ise bitcoin ve diğer kripto koinlerin bir balon olduğunu ve “sadece açık açgözlülük” üzerine kurulmuş bir Ponzi planı olarak gördüklerini söylüyorlar. Yine de, bu pazarın hangi yönde olduğunu bilmenin hiçbir yolu yok. İki taraf içerisinde hangisinin haklı olduğunu zaman ortaya çıkaracak.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Putin Bitcoin Yarışında Çin’in Peşinde! En Çok Okunanlar Bitcoin madenciliğinde dünya lideri olan Çin, yakın zamanda Kremlin ile yarış içine girebilir, hatta edinilen bilgilere göre Rusya kendi kriptografi cüzdanını bile oluşturabilir. Rusya’nın Bitcoin ile epey karmaşık bir geçmişi var. Kripto koin paylaşımını...
Kriptokoin 27 Ağustos 2017