Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” BTC Tahmini!

does this bullish bitcoin btc narrative make sense peter brandt shares his take
does this bullish bitcoin btc narrative make sense peter brandt shares his take
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kiptokoin.com – Square CEO’su Jack Dorsey, son hamlesiyle usta analist Peter Brandt’ı Bitcoin boğasına dönüştürdü. Peter Brandt, Bitcoin’in şimdi patlamak üzere olduğunu öne sürüyor.

Peter Brandt: Bitcoin şimdi patlamak üzere

8 Ekim tarihli tweetine göre, deneyimli trader Peter Brandt, Bitcoin konusunda iyimser görünüyor. Peter Brandt, Bitcoin’in haftalık ve günlük grafiklerinin güçlü bir yükseliş sinyali için “hazır” olduğunu iddia ediyor. Bu sevindiren tahmin, ünlü halka açık şirket Square’in 50 milyon dolarlık BTC satın aldığını açıklamasından sonra geldi. Peter Brandt, Square’in Bitcoin’e yönelmesini “büyük bir anlaşma” olarak tanımlıyor. Ayrıca usta analist, bu gelişmeyi BTC için bir dönüm noktası olarak tanımlıyor.

CME Bitcoin Opsiyon Sözleşmeleri Hacmi Bir Günde Yüzde 300 Sıçradı!

Varlıklarının yüzde birini BTC’ye yatırmanın yanı sıra Square, diğer şirketlerin lider kripto para birimine yatırım yapmak için kılavuz olarak kullanabilecekleri bir teknik inceleme yayınladı. 4.709 kripto para alımı, isimsiz likidite sağlayıcılarından sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Square ayrıca, Bitcoin satın alma ile ilgili depolama, sigorta ve muhasebe konularıyla da ilgileniyor. Şirket, Bitcoin’i whitepaper’da bir “ekonomik güçlendirme aracı” olarak tanımlarken, nakit ağırlıklı bilançosunu çeşitlendirme ihtiyacını vurguluyor. Square konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin’i küresel ekonomiyi güçlendirecek bir araç olarak görüyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki insanların küresel para sistemine katılmasının bir yoludur ve kendi finansal geleceğinizi güvence altına alın. Bu yatırım, misyonumuzu ilerletmek için önemli bir adımdır.

Efsanevi trader Peter Brandt, geçen ay BTC’lerini sattı

İş zekası yazılım sağlayıcısı MicroStrategy, Bitcoin yatırımlarına geçen ay 425 milyon dolara ekledi. Peter Brandt geçen ay BTC’sini sattı. Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği üzere Peter Brandt, lider kripto para biriminin yüzde 12’den fazla düştüğü 3 Eylül’de Bitcoin ve hisse senetleri yatırımlarından çıktı. Sonra efsanevi trader, varlıklarını ABD dolarına yatırmaya karar verdi.

8.000 ve 10.000 Doları Öngördü! Yenisi: Bitcoin Bu Seviyeyi Kıramazsa Yokuş Aşağı Gidebilir!

Bugün erken saatlerde en iyi kripto para birimi, iki haftadan uzun süredir en yüksek seviye olan 10.957 dolara kadar yükseldi. 26 Temmuz’da, Bitcoin’in 10.000 doların üzerindeki en uzun yükselişine başlamadan bir gün önce Peter Brandt, lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilecek büyük bir simetrik üçgenin merkezinde olduğunu söyledi. Ayrıca Peter Brandt, Bitcoin’in neredeyse her adımını doğru öngörmüş bir analisttir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” BTC Tahmini!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” BTC Tahmini!

peter brandt bitcoin in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylasti
peter brandt bitcoin in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylasti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi geçtiğimiz günlerde 3.700 dolara kadar kaydı. Şimdi analistler BTC’de sırada 3 bin doların mı yoksa 1.000 doların mı olduğunu anlamaya çalışırken efsanevi analist Peter Brandt’a göre Bitcoin (BTC) sıfır’a kadar çökebilir.

Efsanevi analist: Bitcoin sıfır’a kadar çökebilir!

Emtia trader’ı ve Bitcoin tahminleri tutan analist Peter Brandt, Bitcoin’e (BTC) bahis yaptığını ve sonrasında kripto paranın hızla düştüğünü söyledi. 7.500 doların altına düşmek, sadece birkaç ay önce lider kripto para konusunda iyimser olan seçkin grafikçi için bir dönüm noktasıydı. Peter Brandt’a göre, şimdi Bitcoin fiyatı 100.000 dolar veya 0 dolar olabilir. En ateşli boğalar bile korkunç olan 12 Mayıs çöküşünden sonra, şimdi analistin ikinci senaryosuna doğru eğiliyor.

Analist Aralık ayında, BTC’nin 100.000 dolarlık dikenli yolunu açıkladı ve kripto paranın Temmuz ayına kadar 5.300 dolara düşeceğini belirtti. Ancak Perşembe günü, BTC aslında 3.700 dolara kadar düştü. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, borsa bağlantısının kesilmemesi durumunda BitMEX’in tasfiyeleri sonucunda BTC’nin sıfır’a gidebileceğini söyledi. Bu, Brandt’ın 0 dolarlık fiyat tahmininin o kadar da mantıksız olmadığı anlamına gelir.

Peter Schiff sonunda bildi: Bitcoin’in yüzde 50 çöküşünü 2 gün önceden haber verdi

Bu arada, Bitcoin tweet’leri genellikle karşı bir gösterge olarak kabul edilen Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, nihayet bir doğru fiyat tahmini hakkında övünme şansına sahipti. Aslında Peter Schiff, BTC fiyatının gerçekten yüzde 50’ye kadar düşmeden sadece iki gün önce fiyatın yarıya inaceği konusunda bir şaka yaptı.

Bitcoin kısa süre önce yüzde 50’den fazla çökerek  ne yazık ki Peter Schiff’i öngörülerinde haklı çıkardı. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin ve Altcoin’lerde Sırada Ne Var? İşte Milyarderlerin Görüşleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” BTC Tahmini!