Bitget’in En Son On-Ramp Hizmeti Banka Kartlarıyla Kripto Satın Alımını Kolaylaştırıyor ve Özel Bir Etkinlikle Kutlama Yapıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitget, en iyi kripto türevleri ve Copy Trade platformu, VISA ve Mastercard kullanarak kripto almak için özel olarak tasarlanmış yeni bir on-ramp hizmetinin başlatıldığını duyurdu. Yeni çözüm, işlemleri için platforma fiat likidite enjekte etmek isteyen kullanıcılara daha yüksek derecede kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Lansman ödüllü bir etkinlikle kutlanacaktır.

Yeni on-ramp hizmetinin lansmanı, Bitget’in küresel operasyonlarını genişlettiği ve yeni kullanıcı kitlelerini çektiği bir dönemde gerçekleşti. Yeni hizmet 140’tan fazla fiat para birimini destekleyerek, Bitget borsa platformunda kredi veya banka kartı aracılığıyla USDT, BTC ve BGB’nin doğrudan satın alınması için kullanılmasına olanak tanıyacak.

Bitget, bu durumu, Sıfır Ücret etkinliğini başlatarak – kullanıcıların büyük miktarlarda fiat transfer etmeleri için uygun bir zaman haline getirecek. Aktarımlarda sıfır ücrete ilaveten, kullanıcılar 100.000 USDT’lik ödül havuzunu da paylaşacabilecekler.Etkinlik; 21 Nisan, 13:00’de (TSİ) başlayacak.

Sıfır Ücret etkinliğine katılabilmek ve ödül havuzundan pay kazanma şansına sahip olabilmek için kullanıcıların Bitget platformu üzerinden kayıt olmaları ve kredi veya banka kartlarını kullanarak 300 USDT değerinde bir işlemi tamamlamaları gerekecek. Ödüller; etkinlik şartları altındaki hedef görevleri tamamlayan ilk 10.000 kullanıcı ile sınırlıdır.

Gracy Chen, Bitget Yöneticisi Yeni on-ramp hizmetimiz, kullanıcılarımızın banka kartı kullanarak fiat yatırmalarını kolaylaştırmak üzere geliştirilmiştir. Lider kripto para borsası olarak, geleneksel ve blok zinciri finansmanı arasında sürdürülebilir ve güvenli bir köprü sağlamaya kararlıyız. Farklı fiat on-ramp çözümlerinin etkinleştirilmesi, uluslararası kullanıcılara ve topluluklara hizmet veren erişilebilir ağ geçitleri oluşturacaktır. Bu yeni on-ramp hizmeti kullanıcılarımıza daha fazla kolaylık sağlayacak ve kripto paranın kitlesel olarak benimsenmesi yolunda çok önemli bir adım olacak.”

Bitget ayrıca banka kartlarını kullanarak kripto para edinme prosedürlerini basitleştirildi. Yeni hizmet, kullanıcıların, ilk önce Bitget hesaplarına girip, “Kripto Al” butonuna tıklamalarını gerektirmektedir. Daha sonrasında, kullanıcıların yeni bir banka veya kredi kartını hesaplarına eklemesi ve alım işlemini tamamlamadan bir para birimi seçmeleri gerekecektir.

Yeni on-ramp hizmetinin başlatılması, yerel Bitget BGB tokeninin artan kapitalizasyonu ışığında gerçekleşiyor. Tüm yıl boyunca olumlu bir piyasa performansı sergileyen BGB, son olarak bu Şubat ayında tüm zamanların en yüksek değeri olan 0,51$’a ulaştı ve işlem hacmi açısından %500’lük bir büyüme gösterdi. Bu artış, uzmanlar tarafından Bitget borsasının kripto piyasasındaki artan etkisine ve platformun yeni ve güncellenmiş ‘Türevlerin Ötesine Geç’geliştirme stratejisi uyarınca yeni hizmetlere doğru genişlemesine bağlanıyor.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve sosyal işlem hizmetleri ile dünyanın lider ilk beş kripto para borsası arasındadır. 100’den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren borsa, güvenli, tek noktadan işlem çözümü sunarak kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Bitget, aralarında efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi, lider İtalyan futbol takımı Juventus ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL’nin de bulunduğu güvenilir partnerlerle yaptığı işbirlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor. Coingecko’ya göre, Bitget şu anda en iyi 5 vadeli işlem platformu ve en iyi 10 spot işlem platformu arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için: Website  | Twitter  | Telegram  | LinkedIn  |Discord

Medya talepleri için iletişim: [email protected]

Bitget’in En Son On-Ramp Hizmeti Banka Kartlarıyla Kripto Satın Alımını Kolaylaştırıyor ve Özel Bir Etkinlikle Kutlama Yapıyor