Bitget’ten SIFIR Komisyona Özel Bonus Fırsatları!

Bitget’ten SIFIR Komisyona Özel Bonus Fırsatları!
Bitget’ten SIFIR Komisyona Özel Bonus Fırsatları!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider küresel kripto borsası Bitget, spot piyasalarda Sıfır Ücret işlemlerinin son lansmanını tamamlamak için 300.000$ ödül havuzu ve 1.000.000 BGB ödül havuzu da dahil olmak üzere özel bonuslar duyurdu.

Bitget’ten SIFIR komisyona özel bonus fırsatları: Avantajlardan yararlanmak için sadece işlem yapın!

Bitget kullanıcıları, Ethereum Merge beklentisiyle ETH almada %50 indirim ve popüler kripto airdropları dahil olmak üzere Eylül ayının başından beri, komisyonsuz spot işlemlerin avantajlarının keyfini çıkarıyorlardı. Ayrıca Bitget kullanıcıları ekstra ödüller kazanmak için sadece kriptoları elde tutarak, işlem yaparak veya stake ederek özel bonusların keyfini çıkartmaya devam ediyor.

Ayrıntılı olarak özel, sınırlı süreli bonuslar:

  • Bitget’in hızla büyüyen yerel platform tokeni BGB’nin 1 milyon adetli ödül havuzunu paylaşmak için spot piyasada 500 USDT’den fazla işlem yapın
  • Yeni kullanıcılar için ayrılmış 300.000$ ödül havuzunu paylaşın.
  • Esnek Birikim ürünleriyle, %100 APY’ye varan getiriler elde edin.
  • Toplam 30.000 USDT yatırdığınızda VIP üye olarak daha düşük işlem ücretlerine ve özel müşteri hizmetlerine erişin.

BITGET’E HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bitget Yönetici Direktörü Gracy Chen “Kripto para birimlerine yatırım yapmak, çalkantılı piyasa koşullarına rağmen hala yükselişte. Sağladığımız çzel avantajlarla kullanıcılarımız kripto işlemleri yaparak ve düzenli olarak kripto alarak piyasa gerilemesinde bile fırsatları yakalamak için daha iyi bir konumda olacaklar. Daha fazla finansal özgürlük ve finans ürünlerine erişimi kolaylaştırma vizyonuyla Bitget her zaman rekabetçi ücretler ve erişilebilir hizmetler sağlamak için çabalıyor. Bu değerlere paralel olarak, Sıfır Ücretli İşlemler ve özel ödüller, Bitget’in yatırımcılarına yardımcı olma çabaları arasında yer alıyor.” açıklamasını yaptı.

“Bir dizi ödülle birleştirilen Sıfır Ücret kampanyasıyla, farklı türde traderları desteklemeyi amaçlıyoruz. İşlem ücretlerini ortadan kaldırarak ve cazip avantajlar sağlayarak, hem deneyimli traderlar hem de yeni girenler için faydalı olacak ve bu kripto kışında yol almalarına yardımcı oluyoruz” diye ekledi.

Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

BITGET’E HEMEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, sosyal ticarete odaklanan dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 38’den fazla ulusu temsil eden 600 kişilik bir işgücü ile merkezi olmayan finansmanı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in kripto türevleri piyasasında Haziran 2019’da resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi. Türev işlemler hacminde CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak ilk beşte yer alıyor. Lider borsa, insanların sosyal ticaretle bağlantı kurma ve işlem yapma şeklini dönüştürmeye odaklanıyor. Amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade, sosyal ticarette bir öncüdür. Dünya çapında kripto türevleri traderları için deneyimlerine yenilik getirerek, yaklaşık 1.1 milyon takipçisi olan 55.000’den fazla profesyonel trader bir araya getirmiştir.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli işlem çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Bitget, Eylül 2021’de dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen:

Resmi web sitesi: https://bit.ly/3aJRmnX 

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitget’ten SIFIR Komisyona Özel Bonus Fırsatları!