Bitget, Shark Fin Ürününün Güncellenmiş Versiyonunu Duyurdu!

Bitget, Shark Fin Ürününün Güncellenmiş Versiyonunu Duyurdu!
Bitget, Shark Fin Ürününün Güncellenmiş Versiyonunu Duyurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitget, en büyük kripto işlem platformu, Shark Fin Ürününün güncellenmiş versiyonunu duyurdu. İşte detaylar…

Bitget, Shark Fin Ürünlerinde Temel APR Oranını %5’e Yükseltti!

Bitget, en büyük kripto işlem platformu, Shark Fin Ürününün güncellenmiş versiyonunu duyurdu ve ürünün ödediği getiride büyük bir artış sağladı. Madencilik havuzu getirilerinin daha iyi optimize edilmesi sayesinde Shark Fin artık kullanıcılara %5’lik temel bir APR sunarak piyasadaki benzer çözümlerin önüne geçiyor.

Ürün adını, sudan çıkan bir köpekbalığı yüzgecini andıran getiri eğrisinden almaktadır. Düşük risk ve istikrarlı getiriyi tercih eden yatırımcılar için basit ve uygun bir yatırım yöntemidir.

Anapara garantili bir ürün olan Shark Fin; kullanıcılara, uzlaşma zamanında anapara ve temel bir faiz garanti eder. Buna ek olarak, kullanıcıların yedi günlük kilitleme süresi boyunca kazanabilecekleri %5’lik garantili bir temel APR vardır; bu, önceki %1-2’lik temel APR’ye göre önemli bir artış anlamına gelmektedir.

Shark Fin’e abone olan kullanıcılar, uzlaşma zamanı, eğer uzlaşma fiyatı abonelik süresinde, belirtilen aralıkta olursa ekstra yüksek getiri elde edebilirler. Aksi takdirde, yatırımcılar yalnızca uzlaşma fiyatının abonelik süresi boyunca belirtilen fiyat aralığını aşması veya bu fiyat aralığının dışına düşmesi durumunda temel getirileri alabilirler.

Anapara garantili kilitleme ürünü olarak Shark Fin; yatırımcıların platformda belirtilen fiyat aralıkları içinde en yüksek getiriyi almasını sağlar. Bu da ürünü; düşük riskli kripto yatırımlarını tercih eden tutucu yatırımcılar için uygun hale getiriyor. Yatırımcılar, potansiyel olarak Shark Fin ile %24 APR’ye kadar kazanabilir veya en az %5 garantili temel APR alabilirler. Anapara ve faiz, uzlaşma tarihinde otomatik olarak tazmin edilir.

Bitget Yöneticisi Gracy Chen,”Yatırımcıların, kripto piyasasında yüksek getirili yatırım seçeneklerine yönelik artan talebini karşılamayı ve yatırımın genel kârlılığını artırmayı amaçlayan güncellenmiş en yeni Shark Fin ürünümüzü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Shark Fin ile kullanıcılar artık yatırım dönüşlerini maksimize etmelerini sağlayan, daha yüksek temel APR’ye erişim sağlayabilirler.” dedi.

Chen ayrıca, “Bu aynı zamanda, spot işlem hizmetlerinin geliştirilmesi ve CeFi ile DeFi’nin en iyi yönlerini birleştiren yenilikçi ürünlerin piyasaya sürülmesine yönelik son atılımın yanı sıra “Türevin ötesine geçme” yönünde devam eden çabalarımızın bir parçasıdır.” şeklinde ekledi.

Shark Fin ürününe ek olarak; Bitget, anapara garantili olmayan ve iki farklı kripto paradan kâr almayı içeren İkili Yatırım finansal ürününü başlattı Bu ürün, piyasa fiyatının kullanıcının hedef fiyatına ulaşması ve/veya bu fiyatı aşması koşuluyla, kullanıcıların kripto paraları düşük bir fiyattan almasına ve/veya uzlaşma tarihinde ve önceden belirlenmiş bir fiyattan yüksek bir fiyattan satmasına olanak tanır.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, temel özellikleri olarak yenilikçi ürünler ve sosyal işlem hizmetleri ile dünyanın lider ilk beş kripto para borsası arasındadır. 100’den fazla ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren borsa, güvenli, tek noktadan işlem çözümü sunarak kullanıcıların daha akıllı işlem yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Ayrıca, Arjantinli efsanevi futbolcu Lionel Messi, İtalyan lider futbol takımı Juventus, PGL Major’ın resmi espor kripto partneri ve lider espor organizasyonu Team Spirit dahil olmak üzere güvenilir ortaklarla işbirliği yaparak bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham verir. Coingecko’ya göre, Bitget şu anda en iyi 5 vadeli işlem platformu ve en iyi 10 spot işlem platformu arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi: https://www.bitget.com/

Shark Fin: https://www.bitget.com/tr/shark

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitget, Shark Fin Ürününün Güncellenmiş Versiyonunu Duyurdu!