Bitget, Spot Copy Traderları Alıyor!

Kriptokoin
Kriptokoin 2 hafta önce
59 görüntülenme
Bitget, Spot Copy Traderları Alıyor!

Lider kripto para borsası Bitget, Bitget Spot Copy Trade’in açılışını kutlamak için en iyi ve en başarılı Spot Copy Traderları arıyor. Borsanın konuya yönelik açıklaması ve detaylara bakalım:

Bitget, en iyi ve en başarılı Spot Copy Traderları arıyor!

Bitget Spot Copy Trade’in açılışını kutlamak için platformumuzda en iyi ve en başarılı Spot Copy Traderları arıyoruz. Etkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran ve onay alan kullanıcılar, BGB kilitlemeden avantajlı bir kar paylaşım oranının tadını çıkarmak için işlem stratejilerini paylaşabilirler. Ayrıca, sınırlı bir süre için 1.000 BGB ödülümüz var!

Etkinlik Süresi:

3 Mart 2023 – 31 Mart 2023

Ödül 1: BGB kilitlemeden %6 kar paylaşım oranı

Etkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran ve onay alan ve en az 10 takipçisi olan kullanıcılar, 2.000 BGB kilitlemeden %6 kar paylaşım oranından yararlanabilirler (30 gün ile sınırlı).

Ödül 2: Sınırlı süreli 1.000 BGB ödülü ve 1.000 takipçi sınırı

Etkinlik sırasında, Spot Copy Trader olmak için başvuran ve onay alan ve 30 gün içinde en az 100 takipçiye sahip olan kullanıcılar 1.000 BGB ödül talep edebilir. Eğer 500 takipçiye ulaşırlarsa, takipçi limitleri 1.000 takipçiye yükseltilecektir!

Şimdi Kayıt Ol

Bitget, Seyşellere Kayıt Oldu!

Bitget Spot Copy Trader olmak için gerekenler:

  • Başvuru sırasında açık vadeli işlem veya spot emir olmaması
  • Başvuru sırasında takip ettikleri bir trader olmaması
  • Başvuru sırasında kullanılan bir strateji olmaması

Yukarıdaki gereklilikleri karşılıyorsanız, Copy Trade sayfasındaki Trader Olmak İçin Başvur butonuna tıklayın veya başvurmak için BD / Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Bitget Spot Copy Trade Rehberi

Şartlar ve Koşullar:

  1. Yalnızca etkinlik sayfasına belirli bir bölgelerden kayıt olan kullanıcılar ödül almaya hak kazanır.
  2. Kullanıcıların kayıt olmak için ana hesaplarını kullanmaları gerekmektedir.
  3. Aynı türde birden fazla etkinliğe katılan kullanıcılar, etkinliklerden yalnızca birinden ödül kazanacaktır.
  4. Ödül 1 için geçerlilik süresi 30 gündür. Bir kullanıcının işlemleri daha önce kopyalandıysa ve BGB kilitleme içeriyorsa, etkinlik için uygun olmayacaktır. Bir trader daha yüksek bir kar paylaşım oranı kazanmak istiyorsa, orijinal kar paylaşım kurallarına uymalıdır.
  5. Lütfen etkinliğe kayıt olurken talimatları takip edin. Katılımcıların birden fazla hesap kullanarak veya diğer hileli davranışlarda bulunarak kötü niyetli eylemlerden kazanç elde etmeleri yasaktır. Bitget, bu tür kullanıcıları etkinliğe katılmaktan diskalifiye etme hakkına sahiptir.
  6. Bitget, önceden bildirimde bulunmaksızın etkinliği düzenlemek, değiştirmek veya iptal etmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Şartlar ve Koşulların nihai yorumu hakkını saklı tutar. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Yatırımcılarının Korkuyla Beklediği Tarih Duyuruldu!
Bitcoin Yatırımcılarının Korkuyla Beklediği Tarih Duyuruldu! 2014 yılında iflas eden Japonya merkezli Bitcoin (BTC) borsası Mt.Gox, geri ödeme tarihini erteledi ve talep başvurusu kaydı için son tarihi uzattı. Şirket, daha önce 10 Mart 2023 olarak belirlenen hasar başvuru kaydı son tarihinin 6 Nisan...
Aslı Dinçer 2 hafta önce