Bitget, Türk Kullanıcılara Özel Kampanya Duyurdu!

Kriptokoin
Kriptokoin 3 hafta önce
126 görüntülenme
Bitget, Türk Kullanıcılara Özel Kampanya Duyurdu!

Popüler kripto para borsası Bitget, Türk kullanıcılara özel bir kampanya duyurdu. Bitget’te Spot Copy Trade’e katılarak 15.000 USDT ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanın!

Bitget, Türk kullanıcılarına özel ödüllü kampanya açıkladı!

Değerli Bitget Kullanıcılarımız,

Siz istediniz, biz yaptık. Bitget’te spot copy trade artık kullanılabilir. Ve bu özelliğin gelişini kutlamak amacıyla Türkiye kullanıcılarımıza özel mükemmel bir kampanya hazırladık. Spot Copy Trade’e katılarak 15.000 USDT ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanın!

Etkinlik Süresi: 3 Mart 2023 19:00 – 10 Mart 2023 19:00

Etkinlik 1. ‘Yeni Takipçilere Özel’ 5.000 USDT Paylaşmak için Spot Copy Trade’e Katılın

Etkinlik süresi boyunca, Spot Copy Trade’de katılan, herhangi bir varlıkla ve herhangi miktarda işlem hacmi elde eden kullanıcılarımız, 5 USDT kazanacaktır. Ödül havuzu 5.000 USDT’dir, ilk gelen alır esasına göre dağıtılacaktır.

Etkinlik 2. ‘Trader’lara Özel’ Spot Copy Trade Yarışmamıza Katılın 10.000 USDT Ödül Havuzunu Paylaşın

Etkinlik süresi boyunca, Spot Copy Trade’e yeni kayıt olan traderlar işlem yarışmasına katılabilir. Vadeli Copy Trade’de mevcut bir tradersanız, lütfen Ayarlardan Spot Copy Trade özelliğini etkinleştirin. Tüm katılımcılar Spot Copy Trade işlem hacimlerine göre sıralanacaktır. Spot Copy Trade’deki en iyi 50 trader, 10.000 USDT ödül havuzunu paylaşacaktır.

Etkinliğe katılmak için hemen tıklayın:

Henüz nasıl Spot Copy Trade’i kullanacağınızı bilmiyorsanız veya daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız tıklayınız:

Spot Copy Trade’de Nasıl İşlem Başlatılır

Kampanya Şartları ve Koşulları:

  1. Bu kampanyaya sadece Türkiye kullanıcıları katılabilir.
  2. Tüm Katılımcılar, etkinliğe katılmak için [Etkinliğe Şimdi Kayıt Olun] butonuna tıklamalıdır.
  3. Ödüller etkinlik bitiminden sonra 14 iş günü içerisinde kullanıcılara gönderilecektir.
  4. Aynı türde birden fazla etkinliğe katılan kullanıcılar, etkinliklerden yalnızca birinden ödül kazanacaktır.
  5. Bitget, wash trade ve aynı IP adresine sahip hesaplar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, aldatıcı veya kötü niyetli davranışlarda bulunan kullanıcıları diskalifiye etme ve ödüllerini iptal etme hakkını saklı tutar.
  6. Bitget etkinlik koşullarında değişiklik yapma ve nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.’’

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dünyaca Ünlü Teknoloji Uzmanı, ETH ve Bu Coinlerden Aldı!
Dünyaca Ünlü Teknoloji Uzmanı, ETH ve Bu Coinlerden Aldı! Ünlü teknoloji uzmanı Anders Bylund risksiz olarak gördüğü ETH ve bu coinlerden alım yaptığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak uzmanın yaptığı açıklamaları sizler için derledik. Teknoloji uzmanı stablecoin’lere yöneldi Uzmana göre teorik olarak sağlam bir stablecoin, bir yığın sıradan...
Emre Borsan 3 hafta önce